Presunúť na hlavný obsah

Dominika Navara Cibulková ukázala svoju chatu. Honosný domček pôsobí ako z katalógu

Slovenské celebrity

Naša bývalá športová reprezentantka a dnes už najmä mamička malého Jakubka, si potrpí na kvalitné, štýlové kúsky. Inak to nemôže byť ani čo sa týka bytového zariadenia.

Dominika Cibulková investovala už svoje prvé investované peniaze do nehnuteľností. Chata, ktorá sa nachádza v malej obci na Záhorí, je pod jej vlastníctvom už od jej 19-tich rokov. Až teraz, keď je naša bývalá športová reprezentantka na materskej dovolenke, si Dominika našla čas na rozsiahlu rekonštrukciu, ktorá spravila z nenápadnej nehnuteľnosti doslova kráľovstvo. 

Zrejme najvýraznejším prvkom, ktorým sa na sociálnej sieti pochválila aj mamička rozkošného Jakubka, je stavaný, biely bazén. Ten si Dominika stihla užiť už počas tehotenstva a jeho nadčasvý dizajn neomrzí ani dnes - práve naopak. Vyzerá skutočne ako z hotelovej brožúrky. Celú atmosféru dotvára dlažba jemnej béžovej farby, ku ktorej Dominika dopasovala drevený nábytok.

Prečítajte si: Dôležitý míľnik vo vzťahu. Emma Drobná a Filip Šebo si spolu kúpili honosné bývanie

V lone prírody

Ako to už u Dominiky býva zvykom, chatu zladila do svojich obľúbených a zároveň vkusných farieb, ktoré sú v posledných rokoch mimoriadne trendy. V interiéri, ako aj na terase, tak prevládajú farby biela, šedá, béžová a zemitá. Neutrálne odtiene vďaka zaujímavým tvarom a nápaditým doplnkom nepôsobia fádne, ale opačne mimoriadne útulne. Niet čudo, že tam rodina Navarových strávila aj časť vianočných sviatkov. 

Chata, ktorá by sa pokojne mohla nazývať aj domom, je plne zariadená a vybavená pre každého člena rodiny. Okrem spálne tam má svoju izbu aj Jakubko. Samozrejmosťou je aj jedáleň a obývačka, ktoré sú v tomto prípade neprechodné. Zariadené sú v minimalistickom štýle.

Neoddeliteľnou súčasťou sídla rodinky je aj impozantné prostredie. Obec, v ktorej má Dominika svoje vlastné kráľovstvo, sa nachádza skutočne v lone prírody. V ich blízkosti sa nachádza nielen les a niekoľko lúk, zároveň aj zrúcanina hradu, kde sa mladá rodinka z času na čas vyberie na prechádzku. Zdá sa, že im tak k šťastiu naozaj nič nechýba a pokoj si môžu užiť nielen s nádherným výhľadom zo svojho bytu, ale aj v oáze pokoja neďaleko hlavného mesta.

Neprehliadnite: Nový životný štart. Andrea Verešová sa presťahovala so svojou rodinkou do luxusného sídla

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe