Presunúť na hlavný obsah

Karolína Kurková usporiadala honosnú baby shower. Na milej oslave prezradila pohlavie bábätka

Zahraničné celebrity

Jedna z najúspešnejších českých modeliek si pripravila pre svojich najbližších naozaj rozprávku oslavu na Miami, kde momentálne žije.

Modelka Karolina Kurkova je už mamou dvoch synčekov. Ako priznala v decembri, k Noahovi a Tobinovi čoskoro pribudne ďalší potomok. 

„S nadšením oznamujeme príchod nového dieťaťa do našej rodiny,'' príjemne šokovala krásnym oznámením na sociálnej sieti a zároveň zverejnila fotografie tehotenského bruška. Ako len pred pár dňami prezradila, po dvoch chlapcoch privedie na svet dievčatko. Na baby show, ktorú zorganizovala pre svojich najbližších priateľov, zároveň prezradila aj meno.

„Veľmi sa tešíme na príchod našej dcérky Luny Grace! Jej meno je naozaj zvláštne, pretože pochádza od jej bratov. Pomenovali ju s takou láskou. Dnes bola krásna, intímna oslava, ďakujem svojím drahým priateľom, vďaka ktorým to bolo tak výnimočné,'' prezradila modelka na sociálnej sieti.

Karolina Kurkova napriek pokročilému štádiu tehotenstva vyzerá úžasne a aj keď sa jej bruško už pekne zaguľatuje, na zvyšku postavy by ste to najmä v jemných pastelových šatách, ktoré si zvolila, nebadali. Aj keď sa vraví, že dievčatká uberajú ženám pri tehotenstve krásu, v prípade slávnej modelky je to presne naopak - nielen na milej oslave totiž žiarila ako nikdy predým. Nepochybne to však nebolo len tehotenstvom, ale aj krásnym prostredím a atmosférou, ktorú sa jej podarilo počas bábätkovskej párty prichystať. 

Prečítajte si aj: Svoju manželku si vysníval. Jeden z najsexi mužov sveta priznal, že celý život túžil len po jednej žene

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe