Presunúť na hlavný obsah

Kendall Jenner pred 10 rokmi a dnes: Tvrdí, že sa zmenila nielen jej vizáž, ale aj osobnosť

Zahraničné celebrity

Americká modelka a influencerka si v živote prešla rôznymi obdobiami. Sama priznáva, že bojovala s vlastným egom, sebavedomím a až dnes je so sebou konečne spokojná.

Tak ako sa formovalo moje telo, formovala sa aj moja osobnosť

Skutočne ostro sledovaná Kendall Jenner, je neustále pod drobnohľadom médií. A to už viac ako desať rokov. Práve najťažším obdobím, v čase puberty si prešla tým, že ju mnohí neznámi ľudia riešili. Možno práve to, ju vo vnímaní samej seba poznačilo.

"Nikdy som si nepripadala pekná. Najmä v porovnaní s ostanými a mojimi sestrami. Nebola som tou, ktorá by vyzerala nádherne a iní by to o nej tvrdili. Dnes viem, že to mi tiež na sebavedomí a vnímaní samej seba nepridalo. Roky som si pripadala ako nejaké škaredé káčatko," prezradila pre americký Vogue. 

Neprehliadnite: Najsexi spevák planéty? Justina milovali tie najkrajšie ženy sveta, on má však oči už len pre jedinú

"Vedela som, že nie som najštíhlejšia, nemám tvár bábiky a rozhodne som si atraktívna nepripadala. No tak ako sa formovalo moje telo, formovala sa aj moja osobnosť a spätne som za to vďačná. Nebyť pochybností o sebe, nie som to ja."

Kendall má za sebou viacero premien, od zmeny farieb vlasov, najrôznejších účesov, vlasových kreácií, no výrazné premeny vidieť aj na jej tele. Sama  však akékoľvek zásahy plastických chirurgov zásadne popiera. Jediné, čo priznala je výplň a botox v pere. Odvoláva sa na to, že práca s množstvom dobrých maskérov, ju naučila klamať líčidlami a vlastným telom. Preto možno niektoré jej partie, vzerajú inak ako pred rokmi.

"Nepotrebujem sa na nič hrať ani sa predvádzať pred ostatnými. Ide mi o to, aby som so sebou bola v prvom rade spokojná ja sama. A to sa mi celkom darí. Moja osobnosť sa pretvára a ja cítim, že to je tá správna voľba. Všetkým ženám radím jediné - milujte samy seba, vtedy to bude robiť aj vaše okolie (a platí to aj v opačnom prípade)."

Prečítajte siGény nezaprú. Seriálová Carol z Krok za krokom ukázala svoju nádhernú vnučku

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe