Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Neuveriteľná zmena Kelly Osbourne. Bacuľatú rebelku by ste dnes nespoznali

Zahraničné celebrity

Preslávila sa vďaka slávnemu v menu a v minulosti nie tak chvályhodným výzorom. Dnes však na seba Kelly púta pozornosť obdivuhodnou premenou.

Kelly sa vo svetle reflektorov objavila prvýkrát ako 18-ročná. Aj keď o nej dovtedy spoločnosť vedela najmä kvôli známemu otcovi, upriamovať pozornosť na seba začala až počas účinkovania v rodinnej šou. Vtedy sa dnes už známa celebrita odlišovala na prvý pohľad. Mala totiž viditeľnú nadváhu a nakoľko bola v čase puberty, výrazne experimentovala. Tak, ako jej otec, aj ona sa uberala metalovým štýlom a vyznačovala sa ako rebelka. 

Napriek tomuto imidžu však Kelly so svojím vzhľadom spokojná nebola. Aj keď na oko pôsobila ako sebavedomá, riadne extravagantná žena, ktorá nerieši to, čo si o nej druhí myslia, sama si o sebe nemyslela nič dobré.

Prečítajte si: Za kilá navyše by sa ženy nemali hanbiť, ak sú so sebou spokojné: Známa influencerka búra mýty o kráse 21. storočia

Premena škaredého káčatka

Kelly bola neustále pod drobnohľadom médií. Nielenže totiž nesie slávne meno, ale bola známa tiež ako kontroverzná celebrita, ktorá neodmietne alkohol a žiaden divoký žúr. Paparazzi si na jej chybách poriadne zgustli - tak, ako kritizovali jej vzhľad. Osbourne, z ktorej sa stala herečka, speváčka, módna návrhárka a v neposlednom rade televízna osobnosť, si začala uvedomovať, že takýto životný štýl pre ňu nie je žiadnym prínosom. A tak sa rozhodla nielen pre zmenu životosprávy, ale najmä vzhľadu. 

 

Obidvuhodná premena, ktorú vidíme dnes, je výsledkom obrovského zaprenia, ale aj dlhých rokov, cez ktoré skúšala všetko možné. Dnes sa oficiálne radí k vegánom a tvdí, že išlo o jedno z jej najlepších rozhodnutí. Popiera však, že by jej k vysnívanej postave pomohol akýkoľvek zákrok.

„Chcem objasniť klebety okolo liposukcií. Nemám žiadnu. Pokiaľ necvičíte a nejete správne, jednoducho priberiete zasa,'' prezradila na sociálnej sieti celebrita a dodala, že sama si týmto procesom prešla. Dlhé roky skúšala diéty, ktoré jej síce pomohli zhodiť nežiadúce kilá, no za krátko ich nabrala naspäť.

„Po tom, čo som prestala užívať drogy, som jedla a jedla. Nahradila som ich jednoducho jedlom. Som emocionálny jedač - keď som smutná, jem. A tak stále, keď som sa cítila zle, prepchávala som sa,'' opísala to, ako fungovala kedysi, pre DailyMail. 

Viditeľná zmena nastala aj v jej tvári. Ako Kelly priznala, okrem drobného botoxu v čele nepodstúpila žiaden estetický zákrok, jednoducho len odbúrala tuk, ktorý zatieňoval jej krásne črty tváre. Nuž, niet sa čomu čudovať - k dnešnému dňu schudla viac než 40 kíl. 

Neprehliadnite: Sestra Michaela Jacksona sa zmenila na nepoznanie. Plastickým operáciám podľahla tak ako jej brat