Presunúť na hlavný obsah

Základný cvik na spodné bruško: S touto pomôckou ho zvládnete a do leta sami seba nespoznáte!

Fitness

Pár minút, silná vôľa a jedna pomôcka. To všetko vám stačí na to, aby ste sa do leta pýšili dokonalým bruškom.

Jeden cvik, jedno dokonalé bruško

Ktorá žena by ho nechcela. Krásne vyšportované bruško. Lenže práve táto partia patrí medzi tie najkritickejšie, na ktorej musíte poctivo zamakať, aby ste sa dočkali očakávaných výsledkov. Len diétovanie rozhodne nestačí. Samozrejme, všetko ide spolu ruka v ruke, aj vysnívaná postava.

Vyskúšajte tiež: Robte denne 5 minút tieto cviky: Uvoľnia vám krčnú chrbticu a už po týždni zbadáte rozdiel na tele

Spodné bruško však môžete dotiahnuť do žiadanej podoby i týmto cvikom. Je vo svojej podstate jednoduchý a ako bonus, zapracujete s ním aj na svojich ramenách a rukách. Reč je tzv. "strieške". K jeho prevedeniu potrebujete fit loptu a nič viac. Teda len nejaký ten čas denne. Urobte si z toho menšiu výzvu a začnite so 100 príťahmi (napríklad 5 sérií s 20-timi opakovaniami), pričom každý týždeň si pridáte zopár navyše. A keďže veľkú úlohu pri tomto cviku zohráva správne postavenie, zo začiatku sa môžete napríklad natáčať. Dôležité je, aby ste sa nehrbili, neprepadala vám panva, pretože si takýmto štýlom len ublížite. 

Feminity tip: Ak nestíhate ísť do posilňovne alebo nemáte doma fit loptu, skúste to napríkad s pohyblivou kancelárkou stoličkou. Príncip je rovnaký a efekt tiež. 

Mohlo by vás zaujímať: 7-minútové video cviky, vďaka ktorým zmeníte svoje telo: Najdôležitejšie je schudnúť brucho, ostatné ide samo

VIDEO: Účinný cvik na spodné bruško a ramené. Už po mesiaci sa dočkáte výsledkov

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa JoJa (@joja),

- Najčítanejšie -