Presunúť na hlavný obsah

Táto rodina by mohla prísť s vlastnou reality šou a vystriedať tak slávne Kardashianky: Tie už viac nechcú žiť s kamerami

Lifestyle

Trend reality šou a najmä tých rodinných, kde to hádkami a vzťahovými problémami len tak vrie, je stále v kurze. Fanúšikovia boli sklamaní zo správy o konci reality šou slávnej rodiny Kardashian-Jenner, no nové zvesti hovoria aj o tom, že by ich mala nahradiť ďalšia celebrita a jej rodina...

Suverénne najlepšia rodinná reality šou

Čo si budeme navrávať, odkedy prišiel trend reality šou, darí sa im. Najviac úspechu majú celebritné rodinné reality šou. Ľudí jednoducho baví pozerať sa na to ako žijú slávni a bohatí, ich životy plné zvletov a pádov, škandály, lásky, nevery... Suverénne najlepšou, ktorá sa držala už roky na prvej priečke je reality šou o výstredných Kardashiankách, ktorá sa celé roky vysielala pod názvom Keeping Up With the Kardashians. Na výslní sa držala neuveriteľných 14 rokov, no zrazu si možno povedali, že je čas skončiť život s kamerami za pätami vo vlastných domovoch.  Začiatkom tohto roka bola odvysielaná posledná dvadsiata séria a odvtedy už médiá špekulujú, ktorá celebrita a jej rodina túto nahradí. 

Mohlo by vás zaujímať: Najväčšia rodinná dráma roka 2019: Hlavnými aktérmi boli tieto celebrity a malo to aj dohru

Žezlo vraj prevezme táto herecká kráska a jej rodina 

Isté zvesti podľa portálu cinemabled.com naznačujú, že by hlavnou protagonistkou novej rodinnej reality šou by mohla byť slávna, mladá a krásna herečka Bella Thorne. Alebo lepšie povedané, všetci by ju a jej rodinu radi videli ako budúcu Kardashianku. Ako informuje tento portál ďalej, Ryan Seacrest, tvorca a výkonný producent reality show Keeping Up With the Kardashians, údajne rokuje s Bellou Thorne o podobnej rodinnej reality šou, ktorá by mohla prevziať žezlo. 

Majú dokonca Kylie! Čo to naznačuje? 

Istý zdroj dokonca prezradil: „Majú dokonca Kylie!“ Na základe toho sa špekulácie ešte viac umocnili, nakoľko hlavnou celebritou by bola práve krásna Bella a ďalšími jej dve sestry Dani a Kaili, ktoré svojím rodinným zložením akoby imitovali Kardashian-Jenner vzorec.

Čítajte tiež: Svojím dcéram zaistila budúcnosť kvôli škandálom. Kto je Kris Jenner, matka, ktorá založila slávny klan Kardashian?

Detská hviezda a povesť zlého dievčaťa

O tom, že by to mala byť práve Bella a jej rodina naznačuje aj jej minulosť a povesť. Bella totiž rovnako ako Kardashianky a Jennerky pred kamerami doslova vyrastala. Začínala ako detská hviezda na Disney Channel a ako dospievala, získala si nelichotivú povesť zlého dievčaťa. Neskôr prekvapila vlastnou tvorbou, pornografickým filmom pre dospelých, Her & Him, ktorý režírovala.  Za zmienku stoja aj jej sestry, ktoré boli zapletené vraj v drogovom škandále a sú známe aj cez svoje vzťahové problémy. To už by bol celkom slušný základ pravej reality šou, čo poviete? 

Bella by prebrala štafetu po rodine, ktorej sláva sa len ťažko prekonáva 

Ako uvádza portál ďalej, napriek všetkým týmto špekuláciám a dohadom neexistujú žiadne konkrétne rozhovory, o ktorých y sa vedelo ani rokovania o novej reality šou s Bellou a jej rodinou. Tiež, ak by to aj bola pravda, Bella Thorne a jej rodina by prebrala štafetu po rodine, ktorej sláva a publicita sa len ťažko prekonáva a mala by čo robiť. Nechajme sa prekvapiť, či sa špekulácie potvrdia alebo je v hre aj iná slávna rodina? 

Neprehliadnite: Keď ich nemáte rady, spravia vám zo života peklo. Pozrite sa, čo vyvádzajú Kardashianky svojim nepriateľom

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe