Presunúť na hlavný obsah

Diétne tipy Kate Middleton, ktoré si zamilujete: Mnohým bola verná aj princezná Diana

Zahraničné celebrity

Ak potrebujete zhodiť a nejde vám to, skúste triky obľúbenej vojvodkyne. Tá má skutočne nádhernú postavu a prezradila, čo je za ňou. Mnohými vecami sa dokonca inšpirovala u princeznej Diany.

Inšpirácia, ktorá roky pretrváva a zabezpečuje úspech

Princezná Diana bola známa tým, že o svoje telo sa skučne príkladne starala, no na diéty aj napriek tomu, nedala dopustiť. Rovnako to má nastavené aj krásna vojvodkyňa Kate Middleton, ktorá síce vždy mala perfektnú figúru, no rokmi sa prepracovala ku skutočne extra štíhlej postavičke.  Inšpirovala sa pri tom aj diétnymi tipmi mamy svojho manžela, princa Williama. 

Prečítajte si: Môže byť na ňu pyšný. Nádherná dcéra Arnolda Schwarzeneggra si vybudovala vlastnú kariéru

Diana jedla výlučne vegetariánske jedlá, ryby a zeleninu. Dokonca aj ovociu sa vo veľkej miere vyhýbala. No a každý deň venovala aspoň dve hodiny cvičeniu. Nedala dopustiť na beh, jogging, plávanie, či prechádzky s deťmi. 

Nieleneže jej to pomáhalo ku krajšej postave, ale udržiavala sa tak aj v psychickej pohode. A presne tento model si osvojila aj obľúbená vokvodkyňa. 

Kate dodnes, rovnako ako Diana neje zemiaky, vynecháva cestoviny, pečivo, dokonca aj ryžu. Avšak, kombinácie jedál, ktoré si dopraje musia byť nutrične vyvážené. Miluje všetky druhy zeleniny, na rôzne spôsoby, zdravé tuky vo forme olejov a ryby.

Šéfkuchár kráľovskej rodiny sa o nej vyjadril, že v jedálničku je miernejšia, ako bývala kedysi Diana. Hoci on jej jedlá nepripravoval, princezná z Walesu bola vraj mimoriadne striktná a zásadová, Kate občas aj zhreší. Dopraje si aj niečo sladké, miluje čokoládové suflé a pohár sektu. Je to skôr však výnimočne. 

Pokiaľ sa chce dostať rýchlo do formy urobí si čisto zeleninový deň. Je výlučne zeleninové smoothie, pije čistú vodu a bylinkové čaje. Takýto tekutý detox si robieva vždy tri dni v mesiaci. Je to jednoduché, no mimoriadne efektívne. 

Základ jedálnička Kate: 

  • surová zelenina
  • zdravé oleje - olivový, kokosový, ľanový, tekvicový
  • ryby
  • bylinky
  • čistá voda

Neprehliadnite: Vizážistka, ktorá stojí za svadobnými lookmi kráľovských neviest a supermodeliek: Toto sú jej tajomstvá krásy

 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe