Presunúť na hlavný obsah

Kate a William oslávili desaťročné výročie svadby. Čo je tajomstvom ich šťastného manželstva?

Zahraničné celebrity

Sú na očiach už od okamihu, odkedy sa svetu predstavili ako pár, no napriek tomu medzi nimi médiá nepostrehli nezhody či krízu. Manželstvo vojvodu a vojvodkyne z Cambridgeu sa nepochybne javí ako ukážkové.

Spojenie princa Williama a Kate Middleton mnohí do dnešného dňa považujp za osudové. Niet sa čomu čudovať, osud ich spojil podobne ako v zamilovaných filmoch. Obidvaja sa stali študentmi prestížnej univerzite St. Andrews, konkrétne odboru dejiny umenia. Práve to pomohlo Kate dostať sa do pozornosti pôvabného princa, po ktorom šaleli všetky študentky. Už v tom čase sa totiž v médiách písalo tom, že princ William je nezadaný a pravdepodobne vysoká škola je skvelým spôsobom na to, aby si našiel aj životnú partnerku.

Dvojica sa pomerne rýchlo skamarátila, a tak krok bývať spolu na internátnej bunke spolu s ďalšími dvoma ľuďmi, neprišiel nikomu zvláštny. Už vtedy sa však Kate nepriamo dožadovala pozornosti princa. Zdroj pre Dailymail prehlásil, že sa dokonca správala miestami až príliš koketne. „Keď boli spolu na párty a s Williamom sa začalo rozprávať nejaké pekné dievča, okamžite za nimi prišla a objímala ho zozadu,'' vyjadril sa zdroj s tým, že Kate dávala svojím konkurentkám jasne najavo, že tohto muža už má vyhliadnutého ona. Napriek spoločnému spoločenskému životu sa však medzi dvojicou nič vážnejšie nestalo - až do momentu školskej benefičnej akcie, kedy sa William do Kate zamiloval.

Prečítajte si: Aká budúcnosť čaká najmenších členov kráľovskej rodiny: Na toto Georga, Charlotte aj Louisa už dnes pripravujú

Priateľstvo je na prvom mieste

Práve to, že boli na začiatku priateľmi, je jednou zo základných esencií dnes už krásneho manželstva. Kate totiž Williamovi verí a pozná ho dokonalo. Obidvaja sa svoje problémy naučili riešiť racionálne, nie v zápale emócií. Na svoj vzťah sa tiež nepozerajú len z perspektívy partnerov, ale aj kamarátov, ktorí si chcú výjsť z ústrety. Aj to im umožňuje nezvažovať ukončenie vzťahu pri problémoch, ktoré nepochybne nastanú v každom páre.

Do dnešných dňov sa držia spomínaných priateľských atribútov a nemajú pred sebou žiadne tajomstvá. Svoje problémy si tiež riešia výhradne medzi sebou a neinteresujú do toho iné osoby. Ešte aj v čase, keď sa dvojica schádzala a rozchádzala tiež vojvodkyňa Kate dbala na to, aby sa o ich súkromí vedelo čo najmenej - a toho sa drží do dnešného dňa. Riadi sa tým, že všetko treba vyriešiť doma v kuchyni, inak sa veci môžu značne skomplikovať a pokaziť. Táto formulka jej priniesla už dlhých desať rokov šťastného manželstva, ktoré obidvuje nielen celá Británia, ale aj zvyšok sveta.

Neprehliadnite: Krásu a šarm zdedila po nej: Takto vyzerala matka princeznej Diany, ona sama sa však o nej nevyjadrovala najlepšie

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe