Presunúť na hlavný obsah

Málo počúvame svoje pocity a nezaujíma nás, čo nám hovorí intuícia, tvrdí Kate Middleton

Zahraničné celebrity

Vojvodkyňa Kate Middleton má v tom, čo je v živote podstatné jasno. Pozrite sa spolu s nami, vďaka čomu sa jej darí byť šťastnou aj napriek tomu, že je neustále pod drobnohľadom médií.

 

Otvorené emócie ako kľúč k spokojnému životu

Vojvodkyňa Kate Middelton, patrí medzi miláčikov Británie. Žena z ľudu, ktorá si získala srdce princa Williama presne vie, čo je v živote dôležité. Hoci ani pre ňu neboli začiatky života v monarchii jednoduché, podarilo sa jej nájsť akýsi balance medzi svetom za múrmi paláca a osobným životom.

"To čo ja sama osobne pozorujem je, že mnohí z nás zabúdajú sami na seba. Dávame si pozor ako vyzeráme a pôsobíme pred ostatnými, no naše vlastné potreby dávame do úzadia. A to celkom vedome. No je to obrovská chyba. Práve prijatie vlastných potrieb a dávanie najavo toho, po čom túžime, je skutočne kľúč k šťastnému životu. Ak by sme sa viac spoliehali na vnútorný hlas a intuíciu, bolo by všetko jednoduchšie. Aspoň ja mám ten pocit." Prezradila pre The Times. 

Práve toto sa snaží vštepovať aj svojim deťom od malička. Kate vie, že ich musí dobre pripraviť na život, ktorý ich čaká. A ten bude pod drobnohľadom verejnosti a médií občas skutočne veľmi náročný. Preto im určuje hranice, ukazuje im veci, ktoré môžu a nemôžu robiť. George, Charlotte a už aj malý Louise presne vedia, ako sa správať nielen v spoločnosti, ale aj doma. Samozrejme, malá detské zaváhania a prejavy vzdoru k tomu patria, no v zásadných otázkach, vždy poslúchajú svoju mamu. A aj vo chvíľach ak sa im niečo nepáči, dajú to najavo. Vedia, že o tom môžu hovoriť. 

"Skutočne je veľmi zásadová. Nikdy nekričí, nevyčíta, ale ak sa jej niečo nepáči, dá to deťom dlhými rozhovormi najavo. Snaží sa aby pochopili dôsledky svojho konania," vyjadrila sa v jednom z rozhovorov pre The Times, Maria Teresa Turrion Borrallo, pestúnka kráľovských detí.

Neprehliadnite: Najväčšiu premenu roka podstúpila táto celebrita: Na foto PRED a PO sa už vôbec nepodobá, kam až je ochotná zájsť?

Inšpirovala sa mamou princa Williama

Rovnaké nastavenie mala aj mama princa Williama, princezná Diana. Vždy robila všetko preto, aby boli jej deti šťastné. Otvorené prejavovanie emócií, považovala za nevyhnutnosť. Hoci sa mnohokrát nestretávala s pochopením. Diana chlapcov bez problémov brávala do kina, na pizzu, do fastfoodov, mnohokrát aj medzi bežných ľudí a to dokonca aj bez ochranky. V tomto smere rozhodne nenachádzala pochopenie so samotnou kráľovnou, no išlo jej o jediné.

Chcela však, aby jej deti prežili normálne detstvo a zažili aj okamihy ako obyčajné deti bez postavenia.  Diana veľmi dobre vedela, že sa život nekončí za múrmi paláca a to sa snažila naučiť aj svoje deti. Chcela im ukázať, ako žijú bežní ľudia, bez pozlátka. A presne to chce dosiahnuť aj samotná Kate.

"Chcem aby moje deti počúvali svoje vnútorné "JA" a riadili sa ním. Mňa osobne, tento spôsob konania nikdy nesklamal. Práve naopak. Vždy to bolo pre mňa prínosom. Počúvajte samých seba, je to nesmierne dôležité."

Čítajte: Spoznávate na fotografii známu celebritu? V 70-tke popiera zákony prírody, vyzerá rovnako ako pred 40 rokmi

- Najčítanejšie -