Presunúť na hlavný obsah

Najskôr zatienené, teraz žiadané: Zoznámte sa so staršími sestrami z rodu Hadid, Marielle a Alanou

Zahraničné celebrity

Gigi a Bellu Hadid snáď nikomu netreba zvlášť predstavovať. Mladé, krásne, žiadané, nielen vo svete modelingu. Vedeli ste však o tom, že majú aj dve staršie sestry? Rovnako ako ony si razia vlastnú cestu vo svete módy a majú štýl, ktorý inšpiruje nielen instagramových fanúšikov.

Ďalšie dve sestry Hadidové

Najprv prerazila vo svete šoubiznisu staršia Gigi, o niečo neskôr jej mladšia sestra Bella Hadid. Dnes už robí vo svete módy rozruch aj ich brat Anwar. No ak si myslíte, že to sú všetci súrodenci z rodu Hadid, ste na omyle. Gigi, Bella a Anwar sú deti z druhého manželstva ich otca Mohameda Hadida s bývalou modelkou Yolandou van der Heik. No z prvého manželstva s Mary Butlerovou, ktoré sa skončilo ešte v roku 1992, má Mohamed ďalšie dve dcéry, staršiu Marielle a mladšiu Alanu. Všetci potomkovia z rodu Hadid však prerazili vo svete módy a majú štýl, ktorým inšpirujú. Čo by ste však mali ešte vedieť o Marielle a Alane? 

Mohlo by vás zaujímať: Brat slávnych modeliek Gigi a Belly Hadid za sestrami nezaostáva. O Anwara sa bijú módne značky, ale aj šoubiznisové krásky

Marielle je matka s vlastným biznisom

Staršia Marielle má 41 rokov a je už matkou dvoch detí, syna a dcéry, ktoré sa často objavujú aj na Instagrame známej Gigi. Je krásna, štýlová a má aj vlastný biznis. Na trh uviedla vlastnú značku okuliarov s názvom Hadid Eyewear, ktorá sa veľmi dobre predáva aj vďaka známemu menu jej otca. No podnikavý duch jej rozhodne nechýba rovnako ako aj vlastný štýl, ktorý predvádza na svojej sociálnej sieti. 

Čítajte tiež: Modeling majú v génoch: Mama slávnych sestier pôsobí po ich boku skôr ako rovesníčka, a to má 55!

Alana je viac androgýnnejšia 

Alana, mladšia z prvého sesterského dua Hadid, má 36 rokov a pracuje ako módna návrhárka aj stylistka v New Yorku. Pohybuje sa však viac v módnom zákulisí. V minulosti bola tvárou značky Lou & Gray. Dnes je kreatívnou riaditeľkou a zakladateľkou značiek Current Moji a La Detrese. Na jej Intagrame fanúšikovia obdivujú jej šatník, konkrétne sa radi inšpirujú jej záľubou v metalízovej farbe či sloganových tričkách. Ako sa sama vyjadrila ohľadom svojho štýlu, ten jej je oproti všetkým súrodencom viac androgýnnejší. 

Neprehliadnite: Známe milionárske deti sa ako jedny z mála vyhýbajú škandálom: Mladík v strede najnovšie prekvapuje

Súrodeneckú rivalitu necítiť 

Všetci súrodenci Hadidoví teda zdieľajú lásku k móde, majú svoj vlastný štýl a Instagramy, ktoré inšpirujú. Nehovoriac o tom, že všetci do jedného, počnúc prvou sesterskou dvojicou Marielle a Alanou, sú obdarení aj skvelými génmi, čo poviete? Talent sa neminul ani jednému z nich, avšak čo je najdôležitejšie, stoja pri sebe, podporujú sa. Priestor na súrodeneckú rivalitu tu skutočne nie je.

Podobajú sa podľa vás všetci súrodenci z rodu Hadid?

spolu hlasovalo 88 ľudí

Áno
38
Nie
50

 

- Najčítanejšie -