Presunúť na hlavný obsah

Nová generácia módnych ikon: Dnes hviezdia, no kedysi boli ich stylingy pohromou, posúďte sami

Zahraničné celebrity

Nie, neboli vždy také trendové, aké sú dnes. Štvorica týchto známych hviezd sa k statusu módnej ikony dopracovala postupne.

Blake Lively

Herečka Blake Lively si prešla na prvý pohľad zmenou stylingu, ale aj menšími plasticými peráciami. Blonďavá herečka sa preslávila predovšetkým vďaka seriálu Gossip Girl. Lenže akonáhle skončil spomínaný seriál, upustila Blake od imidžu tuctovej krásky z Kalifornie a vyrazila úplne inou cestou. Ako prvý si ju "uchmatol" legendárny Karl Lagerfeld, ktorý okamžite postrehol, že Blake má potenciál módnej ikony. A nemýlil sa. Tvár domu Chanel či iných značiek je tiež jednou z tých žien, ktorých štýl sa snaží napodobniť každá. Blake je dnes miláčikom dizajnérov, nechýba na fashion weekoch či významných akciách ako Zlaté Glóbusy, Met Gala... Kdekoľvek sa ukáže, tam vzbudzuje pozornosť. 

Prečítajte si: Pred rokmi hviezdili vo filmoch, teraz bodujú ako úspešné biznismanky: Tieto herečky vytvorili vlastné impéria

Zendaya

V šoubiznise sa táto herečka pohybuje od svojich 13-tich rokov, teda jednu celú dekádu. Za tú dobu si Zendaya stihla vybudovať slušné postavenie medzi hollywoodskymi hviezdami, no zároveň získať aj titul jednej z najštýlovejších hviezd súčasnej generácie. Jej štýl však nebol do začiatku kariéry taký inšpiratívny. Vývojom si prešla aj táto rodáčka z Kalifornie. Kedysi prvoplánové stylingy dnes nahradili skutočne premyslené, originálne looky. Zendaya sa nebojí experimentov a vďaka svojmu exotickému zjavu je takmer vždy ozdobou červeného koberca. Lenže Zendaya nie je len pekná herečka s vycibreným vkusom. Pochváliť sa môže aj hereckými kvalitami, ktoré jej pred pár dňami priniesli cenu Emmy za Najlepšiu herečku v dramatickom seriáli. A vďaka tomu sa stala len druhou Afro-američankou ocenenou touto cenou a zároveň najmladšou herečkou, ktorá získala tak prestížnu cenu. A tak je viac, ako jasné, že o nej budeme počuť čaraz častejšie. 

Margot Robbie

Najžiarivejšia hviezda Hollywoodu je momentálne rodáčka z Austrálie. Margot Robbie je zároveň aj miláčikom režisérov. O svojom talente presvedčila verejnosť i kritikov v snímkach ako Vlk z Wall Street, Oddiel samovrahov a naposledy aj vo filme Quentina Tarantina Vtedy v Hollywoode. Margot je tiež tvárou módneho domu Chanel, ktorý ju oblieka na všetky významné akcie. A aj vďaka tomu je z nej zároveň najštýlovejšia ikona posledných rokov. Margot má v sebe jednoducho všetko to, čo každá správna hollywoodska hviezda, ktorá je označovaná ako sexymbol, by mala mať - talent, sexepíl, štýl. Veľmi sympatické je u tejto hviezdy, že sa vyhýba škandálom. Mimo kamier žije v podstate usporiadaný život po boku manžela. 

Mohlo by vás zaujímať: Z modelky Gigi Hadid sa stala mamička. Na svet priviedla svoju prvú dcérku

Brie Larson

Možno vám toto meno až tak veľa nepovie. Ale ak začnete študovať, kto vlastne Brie Larson je, zistíte, že ju určite poznáte. Sympatická herečka posledné roky boduje vďaka postave Captain Marvel. Práve táto úloha jej priniesla pozornosť širšej verejnosti. Lenže Brie bodovala aj pred týmto trhákom. 30-ročná herečka v roku 2016 získala najprestížnejšie filmové ceny - BAFTA, Zlatý Glóbus aj Oscar za film Izba. Pre svoju narastajúcu popularitu sa Brie ukazuje na každej významnej akcii, kde upúta tiež dokonalým a vkusným stylingom. Tuctová žena je už minulosťou, Brie je rovnako štýlová, ako predchádzajúce herečky a má čo ukázať. No i ona si prešla skutočne veľkou premenou. Veď porovnajte sami. 

Neprehliadnite: Známej modelke povedali, aby schudla. Ona však urobila pravý opak a nikdy sa necítila lepšie

- Najčítanejšie -