Presunúť na hlavný obsah

Bojuje proti retuši a vyšla so svojou kožou na trh: Dobre si pozrite jej tvár a uvidíte niečo, čo sa už dnes nevidí

Zahraničné celebrity

I keď jej vám jej meno veľa nepovie, určite sa vám vďaka niečomu vryje do pamäti.

Abril Lirios. Meno, ktoré vo svete síce nie je tak známe, ale na sociánej platforme instagram nazbierala mladá blondína slušné množstvo sledovateľov. Niečo cez 285-tisíc ľudí denne sleduje jej príspevky. A prečo? Veď keď si zbežne pozriete jej profil, nemá extra čo ponúknuť, nemá premakané fotografie, ktoré by sa niečim líšili od ostatných... A predsa je na nej niečo, čo možno pozitívne vyzdvihnúť a vďaka čomu sa práve jej profil líši od ostatných jej rovesníkov. 

Abril má síce dokonalú postavičku a krásne vlasy, ale čo jej do daru nebolo dané, je pleť. V jej prípade vidieť, že naozaj bojuje s veľkými nedokonalosťami, ktoré sa ale nesnaží schovať. Neretušuje si každú fotku, aby pôsobila tak, ako sa v dnešnej dobe očakáva - bez chybičky. Práve naopak, hrdo ukazuje to, čo jej súčasťou jej života. I keď jej akné sa zhoršilo len v posledno roku, nie je z toho zúfalá.

Prečítajte si: Zvláštne vlasové kreácie, či takmer žiadne obočie: Áno, aj takto vyzerali hollywoodske krásky

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Abril(@abrillrios),

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Abril(@abrillrios),

Abril sa snaží preraziť v modelingu aj v herectve už nejaký ten čas a popri tom však boduje aj youtube videami. A čo točí? No možno to nikoho neprekvapí, ale ukazje, ako sa dá efektívne zamaskovať nedoknalá pleť pomocou make-upu. Nepotrebujete teda retuše či kvantum aplikácií v telefóne. Len zopár šikovných vecí a poznať správne ťahy. Pritom každé jej líčenie sa snaží udržiať v prirodzenosti. 

Mohlo by vás zaujímať: Zašla priďaleko? Ultraštíhla premena speváčky Adele je dychberúca, no zároveň trochu desivá

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Abril(@abrillrios),

Je zaujímavé pozorovať rôzdielnosť medzi ľudimi na sociálnych sieťach. Nedávno sme vám priniesli článok o Khole Kardashian, ktorá sa pomocou aplikácií mení na úplne iného človeka. A to pritom rozhodne nemá žiadnu problematickú pleť. A potom je tu mladé dievča,ktoré by mohlo mať zo seba komplexy, no na druhej strane sa to brať akos súčasť života a pomôcť druhým dievčatám. A takéto profili sa nám osobne pozdávajú viac, ako tie vyumelkované, ktoré rozhodne nemajú nič spoločné s realitou. 

Neprehliadnite: Viete, kto je na foto? Známa hviezdička to prepískla: Jej fotky na sociálnych sieťach nemajú s realitou nič spoločné

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Abril(@abrillrios),

- Najčítanejšie -