Presunúť na hlavný obsah

Preslávil ju vzťah s Bradom Pittom. Pôvabnej Nicole sa otvorili dvere do sveta šoubiznisu

Zahraničné celebrity

Aj keď je pôvabná Nicole nepochybne nádhernou a úspešnou ženou, faktom je, že sa jej kariéra rozbehla po tom, ako jej pozornosť začali venovať všetky svetové dôvody. Dôvodom bol práve jej vzťah s hercom Bradom Pittom, ktorý bol dlhý čas po rozchode sám.

Boom okolo európskej modelky Nicole Poturalski, ktorá vystupuje aj pod umeleckým menom Nico Mary, nastal v čase, keď sa s Bradom vybrala na romantický výlet do Francúzska.V Paríži, kde dvojica čakala na svoje súkromné lietadlo, ktoré ich malo vziať do rodinného sídla herca v Nice, si bez ostých vymieňali nežnosti. „Správali sa tak trochu ako zamilovaní tínedžeri. Aj keď to bolo miesto, kde ich mohli vidieť všetci, podľa všetkého im to bolo fuk,'' opisovalo situáciu viacero francúzskych médií. Dvojica sa bez zábran na verejnosti bozkávala, čím dali svetu znamenie, že ich vzťah, ktorý trval údajne už niekoľko mesiacov predtým, je už oficiálnym. 

Aj keď sa na verejnosti objavili spolu len niekoľkokrát, Nicole na sociálnych sieťach avizovala svoj nový vzťah - aj keď pomerne tajnotkárskym spôsobom. „Chýbajú mi prechádzky s mojou láskou,'' napísala Nicole k záberu slnečného mesta v Spojených štátoch. Dnes už nie je žiadnym tajomstvom, že tým myslela slávneho herca, ktorého často počas svojich pracovných ciest v Los Angeles navštevovala v jeho dome.

Prečítajte si: Začínala ako detská hviezdička, dnes valcuje Hollywood. Herečku Zendayu považujú za jednu z najkrajších žien na svete

Aj manžel, aj milenec

O čosi väčším prekvapením bolo zistenie, že Nicole bola počas celého romániku s Pittom vydatá. S manželom, ktorému pred pár rokmi porodila syna, sa totiž dohodla na otvorenom manželstve - čo zrejme Bradovi nevadilo. Ich vzťah však nakoniec nevydržal dlho a dvojica išla od seba. Napriek tomu, že do dnešného dňa nie sú spolu v kontakte, modelka si z toho odniesla viac, než by čakala. 

Už pár týždňov po rozchode jej však sláva v oblasti modelingu enormne stúpla - a okrem toho, že sa stala tvárou titulky Harper's Bazaar, je do dnešného dňa pozývaná na tie najprestížnejšie akcie sveta. Zúčastnila sa napríklad na súkromnom evente značky Dior, ale ako čestný hosť aj na talianskej benefičnej akcii. Niet sa čo čudovať - po vzťahu s Bradom sa stala vyhľadávanou a k dnešnému dňu ju na sociálnych sieťach sleduje viac než 200-tisíc ľudí.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe