Presunúť na hlavný obsah

Jeden z najdlhších rozvodov celebrít: Kedysi boli dokonalý pár, dnes si nevedia prísť na meno

Zahraničné celebrity

Ich vzťah vyzeral ako z rozprávky, no šťastný koniec sa nekonal. Dnes sa nevedia takmer na ničom dohodnúť a ich rozvod patrí medzi najdlhšie medzi hollywoodskymi celebritami.

Reč je o americkej herečke Angeline Jolie a Bradovi Pittovi. Kedysi ukážkový pár, ktorý keď sa objavil na červenom koberci, zožal všetku slávu, dnes si nevedia prísť na meno. Ich rozvod trvá už roky a zdá sa, že ani teraz nie je ukončený. 

Čítajte tiež: Prekliatie rodu Kennedyovcov. John Kennedy Jr. zomrel s manželkou po svojom boku

Jeden z najdlhších rozvodov v Hollywoode

Po tom, čo sa cesty hollywoodskeho páru rozišli, Angelina začala svoj hnev riešiť cez deti. Bradovi znemožnila sa s nimi stretávať a práv cez ich početnú rodinu sa mu snaží akoby pomstiť. Čo si zaumieni, za tým si aj ide. 

Napriek snahe rozvodového právnika, ktorý mal Bradovi pomôcť dosiahnuť to, aby sa mohol s deťmi stretávať, sa mu to ani najnovšie nepodarilo. A to nie je všetko. Sudcu Johna Ouderkirka, ktorý mal vyhovieť Bradovi, podľa najnovších informácií z prípadu odvolali. Opäť v tom má vraj prsty Angelina. Zdá sa, že sa rozhodla vyslovene bojovať. Ich rozvod totiž trvá už vyše päť rokov a stále nie je u konca.

Angelina sa zrejme nevie vyrovnať s rozvodom, pomstu rieši cez deti

Nielenže sa snaží Angelina zabrániť stretávaniu sa Brada Pitta so svojimi deťmi, ale dokonca ich používa aj ako „nástroj“ proti nemu. Maddox už vypovedal a to v prospech matky. Dokonca odmieta nosiť priezvisko po Bradovi a chce mať po Angeline. Jej ďalšie neplnoleté deti mali vypovedať ako svedkovia o domácom násilí, ktoré sa podľa slov Angeliny udialo počas ich manželstva doma za zatvorenými dverami. Tomuto však nejedna Bradova fanynka nechce uveriť a naopak, Angelina využíva všetky „zbrane“ na to, aby to všetko dala Bradovi „vyžrať“.

Angelina má šesť detí, ktorých mená určite poznáte, ale zopakujme si ich – Maddox Chivan, Pax Thien, Zahara Marley, Shiloh Nouvel a dvojčatá Knox Léon a Vivienne Marcheline.

Neprehliadnite: Prenasledoval ju, ona si ho však aj tak zobrala za muža. Kontroverzné manželstvo známej dvojice sa dočká filmovej podoby

Hoci teda zatiaľ sa k rozvodu slávneho páru vyjadril len plnoletý Maddox, je smutné, že práve deti sú svedkami toho, že ich rodičia sa nevedia rozumne dohodnúť. Brad pritom nikdy na súde ani mimo neho nenapádal Angelinu a reaguje skôr neutrálne. Angelina sa však stavia do úlohy tej, ktorá deti „vlastní“ a chce ich mať len pre seba. Ktovie, čo ju k tomuto činu vedie. Predsa len, od ženy, ktorá si adoptovala deti, aby im dala lásku a neskôr porodila vlastné deti aj Bradovi, by sme takéto správanie neočakávali.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe