Presunúť na hlavný obsah

Za každým mužom by mala stáť obdivujúca manželka: Preto mnohé dnešné vzťahy nefungujú, myslí si Victoria Beckham

Zahraničné celebrity

Sú spolu už takmer 24 rokov a ich vzťah, patrí medzi najstabilnejšie v hollywoodskom showbiznise. Známa podnikateľka a návrhárka prezradila, v čom tkvie tajomstvo úspechu.

Vzájomná podpora a láska sú vo vzťahu nevyhnutnosťou

Najpopulárnejší a najobľúbenejší pár svetového showbiznisu, Victoria a David Beckhamovci, majú vzťah, aký sa dnes len tak nevidí. Najmä v prípade, ak ste pod neustálym drobnohľadom médií. Napriek tomu, že aj oni si prešli turbulentnejšou fázou, všetko ustáli a vždy si našli cestu k sebe. Navyše obaja sú mimoriadne úspešní a v ich biznise sa im naozaj darí. Sama Victoria priznáva, že je za tým množstvo spoločnej práce a budovania. 

"Roky sa snažím svojho muža podporovať vo všetkom, čo robí. Stojím pri ňom, rozpráva sa so mnou o každom jednom náročnejšom rozhodnutí, veľa vecí riešime spoločne. Rozhovory a vzájomná podpora sú niečo, čo pre vzťah znamená absolútny základ. To je podľa mňa problém mnohých, nefunkčných vzťahov súčasnosti, že si partneri nenájdu čas jeden na druhého a málo spolu hovoria," prezradila pre magazín ELLE. 

Neprehliadnite: Z prvej lásky láska na celý život. Milu Kunis a Ashtona Kutchera osud rozdelil, no opäť spojil

"My máme každý večer taký rituál. Po spoločnej večeri, po tom ako idú deti spať si sadneme, nalejeme si pohár vína a rozprávame sa. O tom, čo nás trápi, čo nás ženie dopredu, o plánoch, víziách. Ja osobne nesmierne svojho muža obdivujem za to, čo dokázal. A aj mu to hovorím. Ono je rozdiel, či si to len myslíte alebo to poviete aj nahlas. Muži to potrebujú počuť. My ženy tiež a ja mám to šťastie, že sa mi takejto pozornosti dostáva. Hovorte so svojimi partnermi a podporujte ich. Takáto formá lásky, lebo o prejav lásky ide, sa vám vo vzťahu niekoľkonásobne vráti."

Neustála práca a napredovanie je vo vzťahu nesmierne dôležité. Je jedno, či ste už rodičmi alebo obaja stojíte za úspešným biznisom, ktorý treba viesť. Vždy je dobré uvedomiť si, že za vzťahom stojíte vy dvaja. Ste jeho podstatou a základom. To čo sa deje okolo, ho len dopĺňa. Nezabúdajte na to, lebo je to chyba mnohých, čo prechádzajú akoukoľvek krízou. 

"Uvedomte si, že základom vášho vzťahu ste vy. Tvoríte jeho najpodstatnejšiu zložku. Aj nám trvalo k tomuto dospieť, no keď sa vám to podarí, môžete byť naozaj šťastní ako pár."

Prečítajte si: Sestra Michaela Jacksona sa zmenila na nepoznanie. Plastickým operáciám podľahla tak, ako jej brat

 

 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe