Presunúť na hlavný obsah

Fitness rutina Meghan Markle: Nikdy som sa nehanbila za svoje telo, ale toto mi vždy pomoho dostať sa do formy

Zahraničné celebrity

Aj napriek tomu, že vždy vyzerala skvele, Meghan Markle priznáva, že u nej nejde len o genetiku. Veľa vecí má na svojom tele odmakaných. Prezradila, čo však podľa nej skvele funguje.

Veľa vecí mám odmakaných a viem, že nič nie je zadarmo

Meghan Markle sa stala ženou, ktorá v určitom smere, začala prepisovať dejiny britskej monarchie. Americká herečka si vzala princa, ktorý sa kvôli nej vzdal všetkých titulov a v podstate aj rodiny. Takto nejako zväčša médiá Meghan vykresľujú.  Ona sama to však tak nevníma a jej manžel tiež nie. Priznal to aj v rozhovore pre Oprah. 

Neprehliadnite: Keď je sláva viac na škodu, než na úžitok. Selena Gomez chce skončiť s kariérou, priznala psychické problémy

"Mojim jediným a hlavným poslaním je ochrániť svoju rodinu, ktorá je pre mňa všetkým. Bolo to pre nás oboch neuveriteľne ťažké, ale aspoň máme jeden druhého.“ 

Dvojica netúžila po ničom inom, len po slobode a možnosti nájsť vnútorný pokoj. Meghan je ženou, ktorá celý život, bola pod drobnohľadom médií, preto sa o seba musela vždy príkladne starať.

"Nepatrím k ženám, ktoré sú úplne prirodzene štíhle. Vždy som na sebe musela pracovať. Starám sa o svoje telo od puberty. Pravidelne cvičím, snažím sa jesť zdravo aj keď samozrejme nie vždy je to stopercentné. Mám však skvelého trénera, vďaka ktorému viem ako sa dostať rýchlo do formy, ak to potrebujem," prezradila pre People.

Meghan nedá dopustiť na obyčajný beh po schodov. Práve tento cvik je energeticky veľmi náročný. Spotrebujete pri ňom až sedemrát viac kalórií ako pri bežnej chôdzi, či behu.

Navyše si dokonale vytvarujete lýtka. Ona sa ho praktizovala každý deň, pokiaľ sa nedozvedela, že nečakajú druhé bábätko. Keď však porodí, určite sa k intenzívnejšiemu pohybu, opäť vráti. 

Triky, na ktoré nedá pri chudnutí Meghan dopustiť a dostanú vás do formy počas 4 týždňov

  • ráno začnite zeleným čajom
  • stravujte sa pravidelne minimálne trikrát denne
  • zaraďte do svojho jedálnička chilli, škoricu, 
  • na varenie a dochucovanie využívajte kokosový olej
  • pokiaľ dostanete chuť na sladké, siahnite po grapefruite
  • pite čistú vodu
  • zabudnite na alkohol
  • každý deň vybehnite aspoň desaťkrát hore a dolu po schodoch (ráta sa päť panelákových poschodí)
  • deň ukončite meditáciou a jógou

Náš fyzický vzhľad, ovplyvňuje aj to ako sa cítime vnútorne

Meghan však vie, že aj naša hmotnosť kolíše práve so psychickým nastavením. Ak sme v strese, máme tendencie, siahnuť po nezdravších potravinách, žiada sa nám prijať viac cukru. Preto udržať sa v psychickej pohode, je aj malým kľúčom ku krásnej postave. 

Prečítajte si: Nastaviť hranicu medzi prácou a súkromím môže byť náročné: Victoria Beckham prišla, ako na to

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe