Presunúť na hlavný obsah

Sophia Loren ako najikonickejšia žena 50.a 60 rokov: Toto je tajomstvo ženy, ktorá bola roky považovaná za sexsymbol

Zahraničné celebrity

Muži ju vždy milovali, obdivovali, ženy jej závideli a dnes jej prináleží titul dokonalej dámy. Aké je tajomstvo krásy a pôvabu Sophie Loren, ktorá je dodnes ikonou?

Naučila som sa mať rada aj svoje nedostatky a keď som ich nechcela ukazovať svetu, jednoducho som ich zakrývala

Talianska  herečka Sophia Loren patrí jednoznačne k módnym ikonám minulého storočia. Aj keď oslávila 87. narodeniny, stále vyzerá neskutočne. Dodnes ju ženy obdivujú a inšpirujú sa ňou. V čom je tajomstvo krásy, tejto ženy, ktorá už roky hýbe hereckým a fashion svetom? 

Prečítajte si: Na 55. narodeniny Salma Hayek pózovala v plavkách: Je to jej narodeninová tradícia a stále vyzerá neuveriteľne

Oscarová herečka, ktorá v roku 1991 získala ocenenie za svoje celoživotné dielo, vždy pútala pozornosť. Možno aj tým, že značnú časť svojho života prežila vo Francúzsku, mala k móde vždy veľmi blízko.

Či sa objavila v honosnej róbe, plavkách, alebo obyčajných šatách, akonáhle vstúpila do miestnosti, bola stredobodom pozornosti.

Roky ju svet vnímal ako sexsymbol a my sa ani nedivíme. Ona sama bola so sebou takmer vždy spokojná a je to tak dodnes. Podľa známej herečky je toto kľúč k tomu, aby vás aj ostatní vnímali rovnako. 

"V každej životnej fáze som bola som sebou spokojná. Netvrdím, že vždy 100%, ale bola som. Naučila som sa mať rada aj svoje nedostatky a keď som ich nechcela ukazovať svetu, jednoducho som ich zakrývala. Móda vám v tomto smere ponúka neskutočné množstvo možností. Stačí ich len skúsiť na vlastnej koži. Nebojte sa experimentovať, prejaviť svoju osobnosť, noste to, čo máte radi, rovnako si na tanier položte obľúbené jedlo a venujte sa samej sebe. Či ste sama, máte muža, alebo deti, nezabúdajte na to."

"Mám pocit, že to je problém dnešných žien. Chcú byť dokonalé pre všetkých naokolo, ale nezáleží im na tom, ako pôsobia sami na seba. A pritom jediný človek, s ktorým musíte 100% vychádzať ste vy. Ak to pochopíte, bude sa vám žiť ľahšie a krajšie. Verte, že za tie roky viem, o čom hovorím."

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe