Presunúť na hlavný obsah

Lásku si na rozdiel od filmovej postavy udržiava aj po rokoch. Sarah Jessica Parker sa môže chváliť ukážkovým manželstvom

Zahraničné celebrity

Sarah Jessica Parker je pre mnohých známa ako seriálová/ filmová Carrie Bradshaw. Zatiaľ čo si tá hľadala lásku dlhé roky, Sarah mala v živote o čosi väčšie šťastie.

Zatiaľ čo sa v príbehu Sex v meste Carrie snaží celý čas nájsť pravú lásku, ktorá by ju dopĺňala, v živote známej herečky to prišlo nečakane, bez toho, aby sa zoznamovala či chodila na dohodnuté rande. Po tom, ako sa skončil jej vzťah s hercom Robertom Downeyom Jr., sa Sarah rozhodla sústrediť na svoju kariéru. Vďaka jej dvom bratom, ktorí pôsobili v divadle, spoznala Matthewa Brodericka. Už od prvého okamihu jej padol do oka a začal sa písať príbeh ako z rozprávky. 

Prečítajte si: Vždy štýlová a elegantná exmanželka pana Božského: Herečka si v živote prešla podobným osudom

Spolu za svojím cieľom 

Päť rokov po tom, čo sa zoznámili - a ich láska začala kvitnúť, dvojica účinkovala v spoločnej hre na Broadwayi. Obidvaja, napriek mladému veku, mali svoje priority nastavené priamo. Chceli uspieť v hereckom svete, najmä na divadelných doskách. Aj to bol hlavný impulz, ktorý ich dokázal spojiť. Hoc sa ich cesty kariérne rozdelili a Parker zažiarila skôr vo filmoch, stále boli v jednom kolotoči. Na to, aby sa podporovali vo svojom pracovnom živote, museli byť nielen párom, ale v prvom rade priateľmi.

Krátko po svadbe sa im narodil syn James a o sedem rokov im porodila náhradná mama dvojičky. Aj keď sa zdá, že po vyše 30-tich rokoch vzťahu by mal v manželstve nastať stereotyp, zdá sa, že táto dvojica dokazuje presný opak. Všetky klebety o ich potencionálnom odlúčení a rozvode, sa ukázali ako nepravdivé. 

„Máme dobré dni, dni, ktoré sú relatívne fajn a zlé dni. To je manželstvo,'' prezradila novinám The Telegraph s tým, že jej láska k manželovi po rokoch rastie. „Ak chcete mať zmysluplný vzťah, musíte si spolu prejsť rôznymi a ťažkými obdobiami,'' dodala.

Spájajú sa aj po rokoch

Dnes sú už deti páru v tínedžerskom veku a je jasné, že na rodičoch nelipnú tak, ako kedysi. Ani to však pre dvojicu nie je žiadna rana a našli si spôsob, ktorý manželstvo utužuje. Spolu totiž predstavili hru na Broadwayi, ktorá bola pre nich dávnych snom - a koniec koncov aj jedným z ich prvých impulzov lásky. 

V nej nepochybne zobrazujú aj niektoré detaily z ich osobného života, no ktoré, tie si nechávajú pre seba. Koniec koncov to je pre Sarah dôležitým tajomstvom úspešného vzťahu. „Máme rodinu, máme deti, máme priateľov, ktorí už zomreli, máme vzťahy... nerozprávame však o tom a držíme to v súkromí - preto sme tak silným párom,'' priznala.

Neprehliadnite: 50-tka je nová 30-tka: Sarah Jessica Parker otvorene o tom, prečo je žena v tomto veku oveľa šťastnejšia

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe