Presunúť na hlavný obsah

Kostymérka zo seriálu Sex v meste prezradila tipy, podľa čoho oblieka celebrity. Fungujú aj na bežné ženy

Lifestyle

Aj keď si seriál Sex v meste pred vysielaním série Just Like That pršiel veľkými zmenami - a tím opustila aj ikonická stylistka Patricia Field, na stylingoch to nebadať, práve naopak.

Rovnomerne s pokračovaním seriálu Sex v meste sa na sociálnych sieťach objavil oficiálny účet stylistiek, ktoré na pokračovaní Just Like That pokračujú. Nakoľko bola Carrie Bradshaw ikonou už od okamihu, ako sa prvýkrát objavila na scéne, producenti predpokladali, že aj tentokrát bude pre ženy slúžiť ako inšpirácia - najmä v obliekaní. Jednoduché rady, ktoré prostredníctvom Instagramu prinášajú splňajú svoj účel. Najlepšie na tom je, že pristanú skutočne každej žene, bez ohľadu na vek, váhu či výzor. 

Dvojitá kabelka 

Veľký hit, ktorý sa prejavil najmä v posledných mesiacoch. Každá z nás má doma kabelku, do ktorej dokáže vložiť len peňaženku a mobil - no je tak krásna, že ju jednoducho musí zladiť s outiftom. Čo však s tým, ak potrebujete zobrať viac vecí? Trend doublebag túto situáciu rieši.

Tip: Dopasujte malú kabelku s plátenou taškou. Stylistky apelujú na trend udržateľnej módy aj takýmto ekologickým kúskom, ktorý nie je ťažké zohnať - nájdete ho prakticky v každom obchode.

Skombinujte slávnostné s obyčajným 

Máte v skrini šaty, ktoré sa hodia na slávnostnú príležitosť? Časy pandémie však všetko zmenili a dnes už tieto kúsky často stoja v šatníku bez využitia. Nemusí to tak byť, o čom svedčí aj styling Carrie v jednej z častí. Tá si na bežný deň obliekla svoju svadobnú sukňu, ktorú doplnila svetrom. Skúste to aj vy! Nemusíte si vytiahnuť hneď svadobné šaty, no tie, ktoré ste si kúpili na špeciálnu príeležitosť, si zaslúžia ''vyvenčiť''. 

Tip: Aby ste podchytili dĺžku svetra, siahnite po opasku, ktorý zavrie prechod medzi svetrom a šatami. Nebojte sa experimentovať - a pokojne siahnite aj po odlišných materiáloch.

Nebojte sa farieb

Väčšina žien siaha po čiernej farbe, ktorá je nepochybne symbolo elegancie a nedá sa ňou nič pokaziť. Často to však býva chyba a mnoho žien sa do čiernej zahalí až príliš. Ak si pozorne všimnete, Carrie bola v čiernom oblečená len raz - a to na pohrebe svojej polovičky. Samozrejme, je potreba vyberať si farby, v ktorých sa cítite dobre, no zároveň sa nebojte prekročiť svoju komfortnú zónu.

Neprehliadnite: Príbeh Carrie predtým, než sa stala ikonou. Pozrite si seriál, ktorý vám doplní príbeh o Sexe v meste