Presunúť na hlavný obsah

Príbeh Carrie predtým, než sa stala ikonou. Pozrite si seriál, ktorý vám doplní príbeh o Sexe v meste

Zahraničné celebrity

Seriál Sex v meste zažíva boom ako nikdy predtým. Môže za to najmä pokračovanie, ktoré je už plnom prúde - a zobrazuje život obľúbených kamarátok po desiatkách rokov neskôr.

Už od prvých epizód vysielania seriálu Sex v meste si príbeh štyroch priateliek získal široké publikum žien z celého sveta. Niet sa čomu čudovať, vyobrazenie života kamarátok, ktoré riešia síce každodenné problémy, no ich osudy sú prepletané s luxusom, bol metaforou pre vžtahy mnohých žien. Nešťastné lásky, podvody, nevery, nepriaznivé situácie ale aj nečakané prekvapenia - to všetko sa skrývalo za šiestimi sériami, ktoré najmä ženské publikum doslova hltalo. 

Prečítajte si: Pán Božský zrejme nie je tak božský, ako vo filme. Známy herec čelí vážnym obvineniam

Čo bolo predtým?

Aj to bol jeden z impulzov, prečo vznikol seriál, ktorý v podstate nadväzuje na Sex v meste. Namiesto života štyroch priateliek však zaznamenáva dospievanie ikonickej Carrie Bradshaw, ktorú divákom predstavuje aj v inom svetle. Blonďavá, kučeravá návrhárka, mala už odjakživa ambíciu usadiť sa v New Yorku a žiť na mieste, kde sa plnia sny. Fascinovala ju móda a svet novinárčiny, no cesta za tým stať sa jednou z najvyhľadávanejších redaktoriek ju stále poriadny kus práce. 

Práve tú sa snaží vyobraziť seriál Carriene denníky, ktorý datuje obdobie ikonickej postavy už počas štúdia na strednej škole. Divákov môže spočiatku čakať mierny šok - pretože hlavná postava nebola tak, ako vo filme, stále bezstarostná a nezávislá, práve naopak. V tínedžerskom období príliš nevynikala a viac než za populárnu bola považovaná za divnú. Bola puritánkou, ktorá dodržiavala pravidlá... a stále beznádejne hľadala lásku popritom, ako sa snažila presadiť vo svete, ktorý sa vo filme zdal pre ňu ako stvorený.

Obsadenie, ktoré vás chytí za srdce 

V úlohe mladej Carrie sa predstavila známa herečka AnnaSophia Robbová, ale aj Austin Butler, ktorý kedysi tvoril pár s pôvabnou herečkou Vanessou Hudgens. Ich prevedenie úloh je tak presvedčivé, že si ho jednoducho zamilujete už od prvého okamihu. 26 epizód vás okamžite vtiahne do deja a kritické hodnotenia vravia, že si tento seriál buď zamilujete alebo vás nebude baviť. Za pokus to však rozhodne stojí, čo poviete?

Neprehliadnite: Sarah Jessica Parker sa objavila na titulke Vogue. Vyjadrila sa k negatívnym komentárom o jej vzhľade