Presunúť na hlavný obsah

Sarah Jessica Parker sa objavila na titulke Vogue. Vyjadrila sa k negatívnym komentárom o jej vzhľade

Zahraničné celebrity

Jej meno je už azda navždy spojené s ikonickou postavou Carrie zo Sexu v meste, no napriek tomu ju mnohí ako staršiu verziu tejto novinárky nepríjmajú. Aj o tom otvorene herečka porozprávala v najnovšom rozhovore.

Napriek tomu, že herečka Sarah Jessica Parker nepatrí k takzvaným ''jednorázovým'' celebritám, ktoré sa preslávia len jednou rolou, faktom je, že nálepky Carrie Bradshaw sa zrejme už nikdy nezbaví. Niet sa čomu čudovať - úloha novinárky, ktorá je obrovskou milovníčkou módy a v New Yorku hľadá toho pravého, ju preslávila a vyslúžila status jednej z najobľúbenejších herečiek sveta. Seriál Sex v meste, ako aj jeho filmové pokračovanie, má do dnešného dňa milióny fanúšičiek po celom svete. Aj to bol impulz, vďaka ktorému sa tvorcovia zamysleli nad pokračovaním. 

Spočiatku sa malo jednať o tretí diel filmu, ktorý by dopovedal príbeh štyroch priateliek. Nakoľko však herečka Kim Catrall odmietla akúkoľvek spoluprácu, tvorcovia sa rozhodli inak - a v dnešných dňoch sa natáča pokračovanie v podobe ďalšej série. Tá vzbudila pozornosť nielen fanúšikov, ale aj paparazzov, ktorí priniesli už niekoľko snímok z natáčania. 

Podľa nich je jasné, že to hereckému kolektívu svedčí tak, ako kedysi. Napriek tomu sa však našli komentátori, ktorí apelujú na omnoho starší vzhľad hlavnej predstaviteľky. Podľa nich je herečka nielen viditeľne staršia, než je daný vek Carrie v novom scénari, ale zároveň pôsobí staro aj na svoj vek - 56 rokov. 

Prečítajte si: Láska si ju nenašla, a tak si deti zaobstarala sama. Herečka zo Sexu v meste je hrdou mamou samoživiteľkou

Apeluje na rovnosť 

Tieto narážky si všimla aj samotná Sarah, ktorá sa k nim rozhodla vyjadriť prostredníctvom svojho najnovšieho rozhovoru pre Vogue: „Sivé vlasy, sivé vlasy, sivé vlasy... má ona sivé vlasy? Sedela som s Andy Cohenom, ten má hlavu plnú sivých vlasov a je považovaný za vynikajúceho. Prečo je to v poriadku v jeho prípade?''

Herečka dodala, že väčšina komentárov pochádza práve zo sociálnych sietí. „Každý má niečo, čo musí povedať. Má málo vrások, má veľa vrások. Niekedy mám pocit, že ľudia akoby nechceli, aby sme sa cítili dobre za to, kým sme,'' prezradila v rozhovore ďalej a dodala, že cesta sebaprijatia rozhodne nie je o nič ľahšia pre celebrity. 

Podľa jej slov riešenie na to uspokojiť každého jednoducho neexistuje: „Viem ako vyzerám. Nemám na výber. Čo s tým mám urobiť? Mám prestať starnúť alebo mám jednoducho zmiznúť?'' 

Aj keď šou získala mnoho pozitívnych ohlasov, faktom bolo, že sa objavili práve spomínané komentáre, ktoré zaskočili aj samotných producentov. Ľudia totiž porovnávali to, ako vyzerali predstaviteľky kedysi - a ako vyzerajú dnes. Na tom by nebolo nič zlé, ak by nešlo o hanlivé komentáre, ktoré očakávali zrejme tip top ženy. Realita je však iná - a to otvorene priznávajú aj samotní producenti. „Myslíme si, že je skutočne výnimočné a nie bežné urobiť šou so ženami v strednom veku, o starnutí a poukazovanie na to,'' vyjadrila sa aj scénaristka Samantha Irby.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe