Presunúť na hlavný obsah

So slávnou šou zrejme neskončili. Známe Kardashianky pripravujú pre fanúšikov ďalšie prekvapenie

Zahraničné celebrity

Meno Kardashian je vo svete šoubiznisu zárukou dobrej reklamy, ale aj pozornosti či škandálov. Niet sa čo čudovať - za dlhé roky, čo sa slávne sestry prezentovali najmä prostredníctvom televíznej šou, si získali silnú základňu fanúšikov.

Prvé epizódy šou, ktorá sa dnes radí medzi najobľúbenejšie na celom svete, mali svoju premiéru už približne pred 15-timi rokmi. S úspešným formátom reality šou vtedy prišla samotná mama klanu, Kris Jenner, ktorá odpozorovala, že nahliadnutie do súkromia prostredníctvom televíznych kamier láka pozornosť divákov z celého sveta. Vraví sa, že sa inšpirovať mala práve bývalou najlepšou priateľkou svojej dcéry Kim, Paris Hilton, ktorá krátko predtým rozbiehala hneď niekoľko vlastných šou. 

Aj keď sa Kim Kardashian v tom čase vo svete šoubiznisu vďaka svojím vplvným konexiám - a najmä Paris, pohybovala, Keeping Up with the Kardashians, ako sa rozhodli svoj vlastný formát pomenovať, neoslovil príliš veľa ľudí. Kardashianky to však nenechali tak a rozhodli sa pritvrdiť. Súčasťou šou sa stali momenty, ktoré ľuďom doslova vyrazili dych. Či už to bol pôrod Kourtney priamo pred televíznymi kamerami, kedy sa sama zo seba rozhodla vytiahnuť svoje prvorodené dieťa, vyjadrovanie Kim Kardashian k plastickým operáciám či porno nahrávke, ktorá obletela celý svet a neskôr aj dramatické rozchody a konflikty, slávne sestry jednoducho vedeli šokovať. A tým si samozrejme zaobstarať čoraz viac divákov a v konečnom dôsledku aj fanúšikov. 

Prečítajte si: Pôrod pred kamerami, ale aj odhalenie nevery: Najšokujúcejšie momenty, ktoré sa Kardashianky nehanbili odhaliť pred svetom

Koniec jednej éry, začiatok druhej 

Hoc sa zdalo, že škandály nemôžu dlho udržať popularitu slávnych sestier, opak sa ukázal pravdou. Ich sláva totiž k dnešnému dňu rastie čoraz viac - a populárna šou, ktorú rozbehli, sa stále radí medzi najsledovanejšie. Do svojho portfólia si ju dokonca odkúpil aj Netflix, ktorý ponúka najmä staršie diely. Stalo sa tak po tom, čo Kardashianky oznámili, že 20-ta séria bude ich poslednou a s natáčaním šou skončili. 

Len krátko po tomto vyjadrení sa však objavili špekulácie o novom projekte, ktoré sú dnes už oficiálne potvrdené. „Premiéra nových dielov sa odohrá hneď na začiatku nového roka, myslím, že v januári alebo vo februári,'' potvrdila v šou Ellen Khloé, ktorá dodala, že sestry sú skutočne nadšené. Nový projekt, ktorý bude vysielať stanica Hulu, bude koniec koncov podobný, ako predošlý. „Budeme sa na to pozerať z iného pohľadu, viac biznis, než rodinné drama. No nemôžem povedať, že tam nebudú samozrejme malé, hlúpe spory a hádky v pozadí,'' dodala Kim a zdá sa, že Kardashianky predsa ostanú verné tomu, čo ich preslávilo - a to škandály.

Neprehliadnite: Napriek urážkam a rozvodu na spadnutie to dali opäť dokopy. Kim Kardashian sa ku kontroverznému hudobníkovi vrátila