Presunúť na hlavný obsah

Angelina Jolie zažiarila na premiére filmu. Ukázala nielen zaujímavú vizáž, ale aj svoje deti

Zahraničné celebrity

Známa herečka sa radí medzi celebrity, ktoré si nielenže strážia svoje súkromie, ale zároveň dbajú aj na súkromie svojich detí. Preto bola väčšina fanúšikov v šoku, keď sa na premiére ukázala po boku svojich dvoch dcér.

Už od prvých hereckých úloh Angelina Jolie zaujala svojimi priam dokonalými črtami tváre. Pre mnohých je do dnešného dňa symbolom krásy a napriek tomu, že sa na filmových plátnach objavuje už len zriedkavo, záujem o ňu ako o osobu a umelkyňu neutícha. V neposlednom rade za to môže aj jej rozvod s hercom Bradom Pittom, ktorý sa už roky naťahuje - ale zároveň jej filantropická práca a produkcia, ktorej sa v profesionálnej oblasti života venuje. 

Len nedávno dovolila Angelina nahliadnuť fanúšikom do svojho súkromia a to tým, že poskytla otvorený rozhovor britskej verzii časopisu Vogue. Fotografi ju tak nafotili v jej prirodzenom prostredí - a to priamo doma, v honosnom dome v Kalifornii.

Okrem toho, že ukázala časť svojho príbytku, čitateľom prezradila, že v skutočnosti si nie je istá tým, či je teraz šťastná. „Neviem, či som šťastná. Posledných pár rokov bolo mimoriadne náročných. Sústredila som sa na uzdravenie našej rodiny. Pomaly sa to však vracia späť ako roztápajúci sa ľad a krv vracajúca sa späť do môjho tela,“ uviedla Angelina pre spomínaný Vogue a dodala, že napriek tomu cíti akúsi spokojnosť, nielen so sebou, ale svojimi rozhodnutiami.

Prečítajte si: Angelina Jolie nechala nahliadnuť fanúšikov do svojho súkromia. Pozrite sa, v akom luxuse žije

Rodina na prvom mieste 

Pre jednu z najkrajších žien sveta stále platí, že prvoradá je pre ňu rodina. Momentálne sa tak sústredí na svojich šesť detí, ktoré trávia všetok svoj voľný čas so slávnou mamou. Okrem druhého najstaršieho adoptovaného syna Paddoxa sa premiéry filmu marvelovky Eternals zúčastnili všetky deti Angeliny. Najviac však nepochybne zaujala Shiloh, ktorá sa tentokrát predviedla v dievčenskom looku - a to napriek tomu, že pred pár mesiacmi ju rodinní prílušníci začali oslovovať John kvôli tomu, že sa cítila ako chlapec. 

Na udalosti však zažiarila aj adoptívna dcéra herečky Zarah, ktorá predviedla róbu zo šatníka svojej mamy. Angelina sa tak rozhodla podporiť myšlienku recyklovania a namiesto nových kúskov vytiahla svoje ikonické šaty, ktoré prevetrala na inej premiére. Aj vďaka tomu zažiarila a prilákala pozornosť o čosi viac než zvyčajne. „Moje deti majú pomixované rôzne vintage kúsky a moje šaty z Oscara,'' prezradila na premiére Jolie, ktorá dbá čoraz viac na sociálne témy, medzi ktoré patrí vykorisťovanie, ale aj recyklácia nielen kvôli životnému prostrediu, ako aj podmienkam, v ktorých sa mnoho kúskov oblečenia vyrába.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe