Presunúť na hlavný obsah

Tajné vychytávky sestier Middletonových. Kate a Pippa sa držia zásad, ktoré im zdelila ich mama

Zahraničné celebrity

Meno Middleton je najmä v britskej spoločnosti značkou prestíže. Niet sa čomu čudovať - Kate je vždy galantne upravená, vždy sa správa s noblesou a jej štýl následuje jej mladšia sestra Pippa.

Už od momentu, ako sa Kate objavila po boku princa Williama, na seba lákala pozornosť. Nemožno sa čudovať - každému totiž bolo od prvého okamihu jasné, že práve ona sa môže stať budúcou manželkou čakateľa na trón a tým pádom aj budúcou kráľovnou. Médiá tak sledovali každý jeden jej krok a aj keď sa istý čas zdalo, že ju v láske príliš nemajú, Kate si ich nakoniec dokázala získať. Prísny protokol sa naučila za pomerne krátky čas a na každej oficiálnej udalosti či kráľovskej návšteve vyzerala bezchybne. Aj preto sa stala symbolom krásy a dobra tak, ako kedysi Diana

Už počas svadby s princom Williamom však upútala pozornosť aj jej sestra, Pippa. Tá v obtiahnutých šatách predviedla dokonalú figúru a viacero bulvárnych plátkov začalo označovať jej pozadie za najsexi zadoček Británie. Napriek tomu, že sa mohla zviesť na vlne slávy, sa rozhodla svoje súkromie chrániť. Do dnešného dňa nemá žiadne sociálne siete a podobne ako Kate, aj ona si na verejnosti dáva pozor a dodržiava pravidlá bontónu. 

Prečítajte si: Prekvapenie od Meghan Markle. Na trh prichádza s vlastnou značkou kozmetiky

Tipy a triky od mamy 

Každému je tak jasné, že zdvorilé a taktné správanie na úrovni majú sestry Middletonové vo svojej rodine - a to najmä od svojej mamy, ktorá už dlhé roky vedie vlastný biznis. Dcéry však naučila nielen reprezentatívnemu správaniu, ale aj beauty trikom, na ktoré k dnešnému dňu nedajú dopustiť. 

Jedným z nich je konzumovanie avokáda na dennej báze. Už ich mama totiž vedela, že táto zázračná superpotravina obsahuje nielen vitamín C, ale aj E. Tie pomáhajú bojovať proti voľným radikálom a zároveň sa podieľajú na tvorbe kolagénu v tele, ktorý zohráva pri anti-agingu kľúčovú rolu.

Medzi ďalší trik patrí využívanie oleja z ruží, ktorý dokáže pleť rozmaznať - a zároveň jej dodať potrebnú hydratáciu najmä pred nočným spánkom. Pôsobí ako maska, ktorá ukľudňuje najmä suchú pleť a dodáva jej potrebný boost počas akéhokoľvek ročného obdobia. Treťou procedúrou, na ktorú Middletonové nedajú dopustiť, je terapia kyslíkom. Tú Kate absolvovala podľa viacerých médií aj pred vlastnou svadbou a je pravidelnou súčasťou jej kozmetickej rutiny až doteraz. 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe