Presunúť na hlavný obsah

Budúcnosť kráľovských detí je jasne definovná: Čo čaká Georga, Charlotte a Louisa, keď vyrastú?

Zahraničné celebrity

O budúcnosti kráľovských detí je zväčša rozhodnuté skôr ako sa vôbec narodia. Avšak princ William a vojvodkyňa Kate Middleton sú v tomto aj napriek tomu, že sa držia protokolu, o niečo inovatívnejší. Čo teda čaká malých monarchov?

Snažia sa svoje deti vychovať čo najprirodzenejšie a najbližšie k životu bežných ľudí

Pokiaľ sa narodíte do kráľovskej rodiny, okrem titulu a toho, že ste súčasťou monarchie, so sebou váš príchod na svet nesie množstvo povinností. Áno, už od kolísky. Malí princovia a princezné sú ostro sledované a pod drobnohľadom médií od úplného malička. Už len samotný príchod nového člena monarchie na svet je ostro sledovaný a od toho momentu sa to v podstate celý život nezmení. 

Napriek tomu, že sa Kate Middleton a princ William snažia svoje deti vychovať čo najprirodzenejšie a  najbližšie k životu bežných ľudí, skutočnosť, že sú súčasťou britskej kráľovskej rodiny, poprieť nedokážu. 

Prečítajte si: Dcérka Rachel a Rossa z Priateľov vyrástla v krásnu ženu. Ako vyzerá malá Emma dnes?

Protokol, pravidlá, etiketa, to všetko sa od Georga, Charlotte a Louisa vyžaduje vlastne od času, kedy začnú chodiť. Musia sa prispôsobiť životu v paláci v mnohých ohľadoch. Vedeli ste napríklad, že nemôžu mať v škole najlepšieho kamaráta? Je to kvôli tomu, aby sa od malička neučili zvýhodňovať niekoho vo svojom okolí, ale všetkých brali ako rovnocenných partnerov.

Rovnako si musia dávať pozor na štylizáciu reči, na to ako kráčajú, jedia. Musia hovoriť aspoň 5 jazykmi. Základ je angličtina a španielčina, žiadaná neskôr je aj francúzština a taliančina a jeden si môžu vybrať podľa seba. Takže komunikácii sa kladie na významné miesto. Jazykové lektorky majú deti v starostlivosti už od 6 mesiacov.

Hoci chcú byť Kate a William inovatívnymi, v určitých veciach protokol nepustí

No a napriek tomu, že sa Kate a William snažia byť modernými a inovatívnymi rodičmi, v určitých veciach skrátka protokol nepustí. Napríklad aj v definovaní budúcnosti najmladších členov. 

U najstaršieho Georga sa predpokladá, že sa stane po Williamovi následníkom trónu. Zaujímavosťou je, že keď bude mať prince 12 rokov, nebude už môcť lietať rovnakým lietadlom ako jeho otec, v rovnakom čase. Monarchia sa tak snaží predchádzať situácii, keby došlo k nejakému nešťastiu a na palube by boli obaja dediči tónu. 

Prečítajte si: Modelka Cindy Crawford predtým a potom: Ako si jedna z najkrajších žien sveta udržuje mladosť?

Malá Charlotte by po svojej mame mala prevziať charitatívnu činnosť, starostlivosť o opustené ženy a tie, ktoré sú v núdzi, tiež bude mať na starosti dohľad nad prácou v nemocniciach. Louise by sa mal, hneď ako to bude možné, angažovať rovnako ako jeho ujo Harry, v letectve.

Samozrejme Kate a William tvrdia, že samotné smerovanie detí ovplyvní ich aj ich povaha a túžba a oni ich chcú podporovať. No zároveň sú veci, ktoré skrátka vyplývajú z ich postavenia

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe