Presunúť na hlavný obsah

Zmeňte svoj životný štýl po vzore francúzskej influencerky Leii Sfez: Takto sa dopracujete k pevnej pokožke a uberiete si vek

Zahraničné celebrity

Obľúbená francúzska influencerka, Leia Sfez má neuveriteľný štýl, dokáže kombinovať naoko nesúrodé kúsky a vie, ako k svojmu telu pristupovať. A to všetko zvláda s prehľadom aj keď je trojnásobnou mamou. Inšpirujte sa jej rutinou k pevnejšej a krajšej pokožke.

Byť mamou a fashion ikonou zvláda s prehľadom

Parížanka, ktorá dokazuje, že v jednoduchosti je krása. Žena, ktorá inšpiruje v mnohých ohľadoch - presne to je Leia Sfez. Trojnásobná mama, kreatívna konzultantka, ktorej štýl sme si zamilovali.

Je osobitná, očarujúca, za každých okolností vyzerá skvele a presne vie, ako zvládať úlohu aktívnej, pracujúcej mamy

Štýlová Francúzka si dobre uvedomuje, že aj keď je žena mamou, nesmie zabúdať ani na seba. Preto sa okrem detí a manžela venuje aj svojmu telu a vnútru. To je podľa nej nesmierne dôležité. Nájsť si počas dňa, čas na svoje vlastné potreby. 

Odporúča začať deň meditáciou a ľadovou sprchou. Preberie vás to a zároveň má studená sprcha perfektný vplyv na pokožku. Pri pravidelnosti, dokážete týmto spôsobom zmierniť opuchy nôh, eliminovať celulitídu a celkovo dosiahnete vypnutie. Podľa známej influencerky sa dá takto docieliť dokonalý anti - ageingový efekt. 

Neprehliadnite: Zle prevedená procedúra ju zmenila na nepoznanie. Linde Evangeliste zničil nevinný zákrok povestnú krásu

Následne si urobte masáž tváre ľadou kockou s bylinkami (tomu je inak verná väčšina Parížaniek). Prekrví to pleť, zmierni kruhy pod očami a krásne vyhladí. Naneste nejaký kvalitný olej, ideálne ružový a môžete pokračovať v make -upovej rutine

Deň začína namiesto kávy, čistou vodou a šálkou matcha čaju. Dá si teplé raňajky, čo je podľa nej veľmi dôležité, opäť aj pre vnútorné nastavenie, lebo ráno, telo potrebuje zvonka schladiť a zvnútra zahriať. Ideálne sú polievky, či kaše. Obľúbené espresso si dopraje až okolo 10:00 v práci. Od rána sa snaží hudbou pozítivne naladiť na deň a vedie k tomu aj deti.

Radšej vstane o hodinu skôr, ako by sa mala nahánať a byť v strese. Práve stres je totiž element, ktorý nám uberá na kráse a pridáva roky. To je skrátka fakt, ktorý nezmeníme, môžeme len svoj postoj voči tomu. 

"Samozrejme aj ja mám ťažšie a náročnejšie dni, nie som supermama, no vždy sa snažím veci riešiť s nadhľadom. Odkedy som sa takto nastavila, žije sa mi ľahšie a aj deti sú oveľa pokojnejšie."

Prečítajte si: Modelka Cindy Crawford predtým a potom: Ako si jedna z najkrajších žien sveta udržuje mladosť?

Jej štýl je jedinečný, nezameniteľný a výnimočný. Uprednostňuje zemité a jemné tóny. Necháva vyniknúť svoju prirodzenú krásu a nesnaží sa byť nasilu trendy. O tom, že má však v žilách dokonalý módny vkus niet pochýb. Nemyslíte?

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe