Presunúť na hlavný obsah

Tá najväčšia výhra ich čaká predsa len doma. Pozrite si nádherné partnerky našich futbalistov

Slovenské celebrity

Aj keď sa pôsobenie Slovenska na Eure skončilo výsledkom, ktorý zrejme nepotešil ani samotných hráčov, naši futbalisti neodchádzajú domov so sklonenou hlavou. Dôvodom sú aj ich krásne priateľky, ktoré ich podporujú v dobrom aj v zlom.

Daniela Nízlová

Najznámejšou partnerkou slovenského futbalistu ju nepochybne speváčka Daniela Nízlová, ktorá sa so Stanislavom Lobotkom pozná už dlhé roky. Napriek tomu však iskra preskočila až v roku 2019, kedy dvojica svetu oznámila aj krásnu správu -  a to, že spolu čakajú dievčatko.

Dnes má už Linda vyše roka a rodinka spolu žije v Taliansku, kde momentálne Lobotka pôsobí. Napriek tomu sa často vracajú na Slovensko a Daniela otvorene priznáva, že život s futbalistom vie byť mimoriadne hektický. „Jeden deň sme tu a druhý už môžeme byť v inej krajine. Takže som pripravená aj na takéto hektické obdobia, lebo to sťahovanie nie je sranda. Ale teším sa, lebo my sme obaja takí dobrodruhovia, čiže mi zase nerobí problém to, že jeden deň som v Neapole a druhý budem vo Valencii alebo Londýne. Teším sa z toho, že môžem takto spoznávať aj svet,'' priznala v rozhovore pre Feminity.

Celý rozhovor s Danielou si prečítate tu: Daniela Nízlová už viac než rok mimo Slovenska. Ako sa jej žije v talianskom Neapole?

Zuzana Mak

Krásna manželka Róberta Maka nie je vo svete šoubiznisu žiadnou neznámou. Okrem toho, že stojí po boku slovenského futbalistu, ktorého podporuje pri každom jeho kroku, je aj mamičkou na plný úväzok a zároveň podnikateľkou. Stojí totiž za známou značkou Mazumis, ktorú vytvorila spolu so svojimi súrodencami. 

Dvojica patrí skutočne k tým najharmonickejším párom nášho šoubiznisu. Spolu to ťahajú už viac takmer desať rokov a zdá sa, že sa láska z ich vzťahu nevytráca, práve naopak.  Zuzana je najväčšou fanúšičkou svojho manžela a nepochybne to platí aj opačne. 

Noémi Kovácsová

Klenotom doma sa môže pochváliť aj košický futbalista Marek Rodak, ktorému robí spoločnosť sympatická Noemi. Dvojica spolu momentálne nažíva v zahraničí, konkrétne v Londýne, kde športovec momentálen pôsobí. Harmonický pár to spolu ťahá zatiaľ len niečo vyše roka, no zdá sa, že im to klape.

Neprehliadnite: Martin sa stal súčasťou prominentnej rodiny. Slovák je dnes švagrom slávneho páru Zayna Malika a Gigi Hadid

Tereza Hromadová

Tereza sa spolu s jedným z našich najpríťažlivejších športovcov ešte v detstve. Z priateľstva sa stala láska a dnes sa obidvaja môžu pýšiť nielen titulmi manželia, ale aj rodičia. Len nedávno sa im totiž narodila dcérka Sofia. 

To, že Tereza porodila len pred pár týždňami, by zrejme pri pohľade na ňu netipoval skutočne nikto a je jasné, že má mladý futbalista Jakub Hromada skutočný klenot, čo poviete? 

Nikol Poláková

Ďalšou krásnou už mamičkou sa stala aj partnerka futbalistu Lukáša Haraslína, ktorá športovcovi priviedla na svet chlapčeka Luca. Pár to spolu ťahá už tiež dlhých šesť rokov a bábätko, ako aj spoločný život v Taliansku, je dôkazom toho, že sú skutočne šťastní a nič im nechýba. Obidvaja na spoločných fotografiách žiaria a nie je dôvod pochybovať o tom, že je Lukáš po boku krásnej Slovenky.