Presunúť na hlavný obsah

Dovolenkové tipy Alexandry Orviskej: Ktoré miesta majú pre ňu špeciálny význam a odporúča ich navštíviť?

Slovenské celebrity

Sympatická moderátorka a dvojnásobná mama, Alexandra Orviská, patrí medzi vášnivé cestovateľky. Nám prezradila, ktoré destinácie sa radia medzi jej srdcovky a aj to, bez čoho na dovolenku, rozhodne neodíde.

Obľúbená moderátorka Alexandra Orviská je známa tým, že miluje spoznávanie nových krajín, cestovanie a športové aktivity. Dvojnásobná mama, vyzerá absolútne skvele a kdekoľvek sa objaví, žiari. Je plná optimizmu, pozitivity, ide z nej láskavosť a dobrá nálada. To čo jej rozhodne nechýba je akčnosť. Momentálne je leto v plnom prúde a dovolenková sezóna sa tiež rozbieha. Na ktoré destinácie, nedá známa kráska dopustiť a ako najradšej trávi leto?

"Tak ja už som asi známa tým, že celé leto, teda pokiaľ nie sme v zahraničí, trávim s Viki na Wakelake. Milujem wakeboarding a keďže ide v mojich šľapajách aj dcéra, verím, že naše návštevy budú ešte intenzívnejšie."

Prečítajte si: Magdaléna Šebestová žije tak, aby bola šťastná: Neúspech alebo vlastné chyby považuje za príležitosť

"Každoročne chodíme s celou rodinou do Chorvátksa a moja naj destinácia počas leta je Cinque Terre v Taliansku a určite aj grécky Mykonos."

Cinque Terre nájdete na skalnatom pobreží Ligúrie, na severozápade Talianska. Oblasť, ktorá patrí jednoznačne k najmalebnejším kútom Talianska, nesie názov podľa piatich kúzelných dediniek. Celé miesto si zachováva pôvodný charakter a práve jeho autenticita, vás okamžite dostane.

Grécky Mykonos je miesto, ktorému podľahne snáď každý. Snúbi v sebe romantiku St. Tropez, nespútanosť Ibizy, pohostinnosť Talianov a nedotknutú prírodu skrytého raja. Tu si prídu na svoje páry, rodiny s deťmi aj tí, ktorí milujú gastro turistiku. 

Chorvátsko je už akousi klasikou, no stále dokáže prekvapiť. Najkrajšie je z lode, kedy môžete objavovať malé ostrovčeky, na ktoré sa bežne turisti nedostanú. Romantické lagúny, kryštáľové more a skvelá miestna kuchňa je niečo, čo si tu vychutnáte úplne inak ako v bežnom hotelovom rezorte.

Neprehliadnite: Leto v podaní známych Sloveniek: Čo plánujú a aké destinácie sú ich srdcovkou?

A čo okrem najbližších, nemôže sympatickej moderátorke chýbať na cestách? Jej must - have kúsky, by ste si mali osvojiť, lebo aj podľa nás, sú dovolenkovou nevyhnutnosťou.

"Moje must have je 50 - tka opaľovací krém na tvár a klobúk. Bez týchto vecí sa nepohnem." ​

 

 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe