Presunúť na hlavný obsah

Veci, ktorými sa rozmaznávam: Známe Slovenky prezradili, čo je pre ne pôžitkom

Slovenské celebrity

Každý z nás, občas potrebuje po náročnom dni vypnúť a zrelaxovať. Známe Slovenky prezradili, čo je pre ne odmenou a pôžitkom zároveň. Pretože práve detaily robia náš svet farebnejší.

Veronika Vágnerová

"Po náročnom dni - keď si sadnem doma do kuchyne za barový stôl a môj muž nám navarí večeru, otvorí mi pár ustríc a naleje pohár dobrého vychladého prosecca, to je pre mňa pôžitková záležitosť."

Čítajte tiež: Najkrajšia Miss Ivana Christová si zaspomínala na momenty s Karlom Gottom: Takto vyzerala pred 30 rokmi

"Po ťažšom období, určite pomôže dovolenka, nemusí byť ani dlhá /stačí aj pár dní/ ani daľeko. Aktuálne sa skutočne veľmi teším, že skoro po 7 rokoch, ideme len s manželom, na pár dní do Portugalska."

Natália Selveková

“Ja si najlepšie oddýchnem na “víkendových getaways”. Milujem vypadnúť na predĺžený víkend, niekam vrámci Európy. Či sú to prímorské destinácie alebo veľkomestá.“

“V poslednej dobe, kvôli obmedzeniam, som našla čaro aj na slovenských chatách a chaletoch, v lokalitách ako Donovaly, či Oravský háj.”

“Úplne najdostupnejšia a najmenej komplikovaná odmena, ktorú si rada doprajem je však dobrá masáž.”

Simona Brnová

"Pre mňa je takou malou odmenou dobrý horúci kúpeľ aj s penou. Vtedy si naozaj oddýchnem, vypnem a zrelaxujem."

Prečítajte si: Z týchto malých dievčatiek známych Sloveniek sú dnes už dámy: Krásu zdedili po mamách a určite o nich budeme ešte počuť

"Ďalšia moja odmena sú čerstvé datle, tie naozaj milujem. A táto kombinácia, daných dvoch vecí, keď sa spojí,  je zo mňa nový človek."

Denisa Klimová Dvončová

"Moje rozmaznávanie je, keď sa nám konečne podarí ísť na rodinný výlet. To je taká naša odmena, za to neustále makanie. No a ja konkrétne, mám rada, keď už mám všetko porobené, si len tak sadnúť a dopriať si v pokoji pohárik dobrého vínka."

 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe