Najkrajšie looky z Plesu v opere 2018: Slovenská herečka Božidara Turzonovová doslova zažiarila!

18. ročník Plesu v opere je za nami a my sme sa pozreli na najkrajšie looky známych slovenských celebrít. Prítomné dámy si na svojom vzhľade dali naozaj záležať, o čom svedčia aj ich okúzľujúca vizáž. Ktorá z nich sa vám páčila najviac?

Pozrite sa na najkrajšie looky z Plesu v opere 2018 a vyberte ten, ktorý sa vám páči najviac

Pozrite sa na najkrajšie looky z Plesu v opere 2018 a vyberte ten, ktorý sa vám páči najviac

Zdroj: Ples v opere

Známe slovenské osobnosti podporili dobrú vec a odštartovali plesovú sezónu naozaj vo veľkom štýle. Slovenská smotánka, krásne stylingy a dokonalé líčenie, aj tak by sa dal opísať dobročinný Ples v opere, ktorý sa uskutočnil v sobotu. Prezrite si tie najkrajšie looky a zahlasujte za svoju najkrajšiu dámu. 

Prečítajte si aj: Róby z Plesu v opere 2018: Topmodelka Michaela Kocianová ako bohyňa, Lucia Hablovičová okúzlila v róbe od Hanečku

Karolína Chomisteková

Riaditeľka súťaže Miss Slovensko prišla na významnú udalosť ako ozajstná princezná. V šatách z dielne Jany Pištejovej pôsobila kúzelne a tento jemný model doplnila krásnym make-upom. Rozjasnené líčenie a vlnité vlasy jej vytvorili bezchybný look.

Lucia Hablovičová

Bývalá moderátorka Lucia Hablovičová okúzlila v róbe od slovenského módneho návrhára Borisa Hanečku, ktorého je dlhoročnou múzou. Okázalý look dotvorila vlasovým doplnkom, v ktorom pôsobila ako orientálna princezná. Musíme uznať, že tento originálny styling patril k tým najkrajším.

Michaela Kocianová

Slovenská topmodelka Michaela Kocianová patrila už tradične k ozdobám slávnostného večera. Aj napriek minimalistickému stylingu patrila k najkrajším dámam na Plese v opere. Michaela podčiarkla svoju prirodzenú krásu a nás zaujala slávnostným účesom v retro štýle, ktorý jej pripravil hair stylista Ján Molnár.

Kristína Krajčírová

Bývalá kráľovná krásy Kristína Krajčírová oslnila v čiernej róbe z dielne návrhára Lukáša Kimličku, ktorý jej robil aj garde. Krásna blondínka očarila nielen krásnymi šatami, ale aj bezchybnou vizážou, v ktorej dominovali dramatické oči.

Lucia Hurajová

Slovenská herečka Lucia Hurajová stavila na ohnivú červenú, v ktorej vyzerala naozaj bravúrne. Čipkovanú róbu doladila elegantnými doplnkami a žiarivým make-upom. Známa brunetka pútala pozornosť okolia.

Jana Pištejová

Módna návrhárka Jana Pištejová dorazila na Ples v opere v šatách z vlastnej dielne. Rozprávková róba v pastelových odtieňoch jej veľmi svedčala a známa návrhárka pôsobila ako víla. Svoj rozprávkový look podčiarkla aj jemnými vlnami od hair stylistu Jula Hospodára a dokonalým líčením.

Celeste Buckingham

Speváčka Celeste Buckingham stavila na jednoduchosť v podobe krémovej róby s rafinovaným výstrihom. Minimalistický styling a jemná vizáž dotvárali celkový look a Celeste tým len podčiarkla svoju jedinečnosť.

Zuzana Kanisová

Slovenská stylistka Zuzana Kanisová sa predviedla v sofistikovanej róbe od návrhára Fera Mikloška. K nej sa rozhodla zvoliť dymový typ líčenia a vlasy uhladené na jednu stranu. Tento look s nezameniteľným šmrncom podčiarkol jej ženskosť a zmyselnosť.

Božidara Turzonovová

Slovenská herečka a moderátorka večera Božidara Turzonovová si vyslúžila obdiv za svoj oslnivý vzhľad. V prekrásnych šatách z dielne Jany Pištejovej a rozžiarenému vzhľadu, patrila k jednoznačným kráľovnám večera. Elegantne vyfúkané vlasy a tmavý rúž na perách z nej urobili dokonalú dámu.

Beáta Danglová

Manželka slovenského zabávača Dana Dangla potvrdila svoj cit pre štýl. V krásnych elegantných šatách v pastelových odtieňoch a jemnej vizáži nás doslova ohúrila. Páčil sa nám aj účes s jemne padajúcimi pramienkami. Čo hovoríte na krásnu Beátu?

Inšpirujte sa: Najhonosnejšia udalosť Ples v opere 2018: Najkrajšia Slovenka ako Popoluška, z Kollárovej dcéry je už veľká slečna

Zuzana Vačková

Slovenská herečka Zuzana Vačková stavila na tmavomodrú róbu, ku ktorej doladila aj typ líčenia. V tomto prípade nás zaujali najmä prepracované doplnky aj sexi pôsobiaci účes.Tento rafinovaný look  podčiarkol jej ženskosť a Zuzana pôsobila naozaj krásne.

Danica Kleinová

Reportérka Danica Kleinová odhalila svoju dievčenskú stránku v neprehliadnuteľných farebných šatách a ženskom stylingu. Sympatická brunetka zažiarila aj vďaka bezchybnej vizáži, elegatnému účesu a celkovému vzhľadu.

Ktorá z prítomných dám vyzerala podľa vás najkrajšie?

Karolína Chomisteková
199
Lucia Hablovičová
264
Michaela Kocianová
195
Kristína Krajčírová
24
Lucia Hurajová
236
Jana Pištejová
50
Celeste Buckingham
27
Zuzana Kanisová
26
Božidara Turzonovová
2361
Beáta Danglová
108
Zuzana Vačková
76
Danica Kleinová
60
Hlasovalo: 3626

Foto:
Ples v opere
Zdroj:
MB

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba