Presunúť na hlavný obsah

Simona Brnová po boku Janyho Landla žiari: Je to skvelý človek a myslím si, že sme sa našli

Slovenské celebrity

Pôvabná Simona Brnová, po boku Janyho Landla pôsobí skutočne šťastne a je ešte krajšia ako kedykoľvek predtým. Ak sa to vôbec dá. Prezradila nám aký je, ich plány na leto aj to, že cvičením skutočne obaja žijú.

Simi o tebe je známe, že nedáš na cvičenie už roky dopustiť. Posúva v tomto smere, predsa len Jany tvoje hranice vyššie? 

Ja som cvičila s Janym odkedy začal cvičiť svoj program, takže to sa nezmenilo. Keď cvičím poctivo, tak mám naozaj najlepšie výsledky. A nepíšem to preto, že teraz tvoríme pár. Naozaj jeho tréningy si myslím, že posúvajú každého ďalej a výsledky sa vždy dostavia.

Je niečo, čo si v tejto svojej rutine zmenila? Že ťa nejako usmernil? 

Usmernil ma v strave, jedla som málo a snažím sa jeho rady poslúchať. Taktiež je veľmi dôležitá regenerácia, na to väčšina z nás zabúda. Takže ma inšpiruje každý deň a to nielen čo sa týka tréningov a stravovania. Je to skvelý človek a myslím si že sme sa našli a navzájom sa posúvame ďalej. 

Obaja ste veľmi inšpiratívni, plánujete spoločné tréningy do budúcna? 

Odkedy sme spolu, tak niekedy spolu večer tvoríme tréning, resp. sa ma opýta, aké cviky by som chcela na druhý deň cvičiť, čiže sa trošku pričiním k skladbe tréningu alebo spolu vyberieme hudbu. Ale on je profík - čize ja sa skôr nechám inšpirovať ním. 

Neprehliadnite: O živote dvojmamy v New Yorku, inšpiratívnych miestach a súkromí: Alexandra Orviská prezradila, ako sa jej zmenil život

V budúcnosti určite bude aj náš spoločný tréning ale teraz ešte nie. Myslím si že máme dosť času. Ale príde aj na to, že niečo spolu vymyslíme.

Je Jany naozaj aj v súkromí, taký pozitívny ako pôsobí navonok? 

Áno on je stále pozitívne naladený. Dokonca on sa ráno zobudí a hneď ma dobrú náladu, zatiaľ čo ja bojujem s budíkom a hľadám všetky možné dôvody ako ešte aspoň chvíľu ostať spať. (smiech) Našťastie ma vždy nakopne a hneď máme krajšie ráno. 

Aktuálne všetci riešia leto. Aké máte plány vy?

V lete pôjdeme niekam spolu aj sami dvaja aj s deťmi. Budeme prevažne na Slovensku. Chceme ísť do Tatier, do Štiavnice, chceme ísť na pár dní aj na Liptovskú Maru. Chystáme sa tiež do Chorvátska a koncom leta, ešte vymyslíme niečo tak na poslednú chvíľu.

Prečítajte si: Už niekoľko rokov približuje umenie prostredníctvom obrazoviek. Ako skutočne vyzerá práca Simony Frantovej?

Nechceme veľmi plánovať, keďže situácia je aká je, tak uvidíme ako to bude koncom leta. My sme v tomto rovnakí, keď je tu teplo až tak sa nám nepýta ísť do tepla, to skôr potom, keď sa u nás ochladí na jeseň, v zime vtedy nás to ťahá do tepla, keďže sme obaja letné typy. 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe