Presunúť na hlavný obsah

Jedna z najkrajších Sloveniek, Simona Brnová prezradila, ako sa dostať do TOP formy: Inšpiruje ma moja polovička

Slovenské celebrity

Dvojnásobná mama, úspešná podnikateľka Simona Brnová patrí rozhodne medzi najkrajšie Slovenky. Má absolútne perfektnú figúru a bolo to tak aj v čase, keď ešte netvorila pár s obľúbeným trénerom Janym Landlom. Ako sa teda udrživa vo forme?

Táto žena je neuveriteľne skromná, milá a láskavá. No a ako bonus k tomu, vyzerá perfektne, hoci je dvojnásobnou mamou. Tvorí pár so sympatickým a charizmatickým trénerom Janym Landlom a my môžeme len konštatovať, že im to spolu veľmi pristane. Ako sa však udrživa vo forme, keďže sama o sebe tvrdí, že patrí do kategórie gurmánov? Nie žiadne diéty za tým nehľadajte, úspech je v niečom úplne inom. 

To, že si mama a máš krásnych synov, vieme všetci. Ako sa však mama dokáže udržiavať v takej TOP forme? Ako vyzerá tvoj bežný deň? 

Môj bežný deň je naozaj bežný. Ráno budíček, deti vychystať do školy. Keď sa vrátim domov, zacvičím si (3-4x do týždňa), väčšinou idem na dlhú prechádzku s našim psíkom. Teraz konečne prišlo lepšie počasie, takže si to užívam. Milujem prírodu a les. Nabije ma to vždy energiou. 

Myslím si, že všetko treba robiť s mierou. Snažím sa zdravo jesť, ale tiež to nepreháňam, mám veľmi rada dobré a chutné jedlo a rada si pochutím aj na menej zdravých jedlách (smiech)

Mojou slabosťou sú hranolky s majonézou a dobrý hamburger, ale treba si udržať také vyváženie, čiže dám si aj tučné jedlo alebo sladkosti, ale potom na druhý deň sa snažím jesť zdravo.

Doprajem si ľahšiu stravu, zeleninu, ryby... toto sa mi najviac osvedčilo, že si stále treba držať takú zdravú strednú cestu a nepreháňať.

Prezraď svoju fitness rutinu, ktorej si verná? Cviky, ktoré podľa teba naozaj fungujú.

Čo sa týka cvičenia, cvičím s Janym (a bolo to tak aj predtým, ako sme sa dali dokopy), teraz pokračujem v cvičení s ním a nie preto, že by som mala, ale preto, že jeho tréningy sú naozaj výborné a vyhovuje mi cvičenie online. 

Máš niekoho, koho v tejto oblasti obdivuješ, inšpiruje ťa a možno aj keď sa ti nechce, tak ťa dokáže "nakopnúť"?

Áno, inšpiruje ma moja polovička a vždy ma nakopne, aj keď sa mi nechce cvičiť, tak on je ten, čo mi dá tú energiu, aby som si zacvičila a vždy po tréningu mám takú energiu a dobrý pocit, že hneď mám krajší deň.

Neprehliadnite: Môj deň v čase pandémie: Pozrite sa, ako vyzerá aktuálne deň svetovej topmodelky Niki Lowrie

Čo sa týka chôdze, mala som obdobie, že som si to sledovala a držala som minimálne 10 tisíc krokov. Teraz to už tak prísne nesledujem, ale aj tak sa snažím všade, kam sa dá, ísť peši. Chôdza je najprirodzenejší pohyb pre telo a myslím si, že prechádzka vždy dobre padne.

Čo u teba v rámci udržania sa vo forme funguje najlepšie? 

To ani s prejedaním ani s chudnutím. Máme iba jeden život a mali by sme si ho užívať a netrápiť sa diétami a odopieraním si niečoho, na čo máme chuť.

Ja sa snažím dodržiavať fasting, čiže 16 hodín nejem a 8 hodín jem. Funguje to naozaj výborne.

V rámci jedálnička si dopraješ čokoľvek, alebo máš nejaké limity?

Čo sa týka stravy, áno doprajem si aj tie menej zdravé potraviny, mám rada sladké a ako som spomínala hranolky a ešte mám slabosť na chipsy, ale naozaj sa snažím to nepreháňať.

Môj bežný jedálniček je zložený hlavne zo zeleniny, mäsa, rýb, keď tak ryžové cestoviny, hummus a snažím sa nejesť pečivo, ale na druhej strane, dobrý čerstvý chlieb s maslom je proste overená klasika. Myslím si, že všetko s mierou, do toho pohyb a úspech je zaručený.

Prečítajte si: Je jednou z najkrajších žien šoubiznisu, aj tak však čelila kritike. Paulina Porižková otvorene o posmeškoch, ktoré zažila

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe