Presunúť na hlavný obsah

Silvia Lakatošová prekvapuje postavou, akú jej môžu závidieť aj tínedžerky. Ako to robí?

Slovenské celebrity

Jedna z najkrajších Sloveniek sa udržuje vo skvelej forme - a to dokonca aj krátko pred 50-tkou. Čo je za tým?

Krásna Silvia Lakatošová sa na Slovensku preslávila titulom poslednej Miss Československa. Aj vďaka tomu sa jej podarilo získať významnú úlohu v šoubiznisovej šfére - a to dohliadať na priebeh súťaže krásy Miss Universe. Ako riaditeľka nemala pod palcom len výber súťažiacich, ale aj to, ako samotná šou prebieha, čo bolo nepochybne náročnou úlohou. Do dnešného dňa však Silvia tieto výzvy príjma s otvorenou náručou a úsmevom na tvári. A nielen tieto. 

Ešte na jar tohto roku sa rozhodla, že napriek vtedajšej nepriaznivej pandemickej situácií, toho spraví pre svoje telo podstatne viac. Aj keď Silvia stále patrila medzi krásne a štíhle ženy, vie, že vypracované, pevné telo si jednoducho treba odmakať. 

Silvia si vybrala dobre známy a populárny druh pohybu - jazdu na bicykli. Tá sa dá variovať tisíckami spôsobov, no medzi najobľúbenejší na cvičenie doma patrí spinning. Ten jej umožnil hýbať sa bez ohľadu na to, aké je vonku počasie. „Poviem vám - úžasné! Kondička sa začína spamätávať, telo si spomína na svaly a mozog lieta v endorfínoch. Resumé, motivujem ďalej,'' prezradila fanúšikom ešte v marci modelka.

Prečítajte si: Magdaléna Šebestová žije tak, aby bola šťastná: Neúspech alebo vlastné chyby považuje za príležitosť

Pohyb s láskou 

Dnes si už týždeň bez ''najazdených'' kilometrov nevie už ani predstaviť. „Pohyb je to, čo dáva radosť,'' hlása nadšene Silvia a jedným dychom dodáva, že oddych si nedopraje ani cez víkend. Práve naopak - v nedeľu ráno si dáva tie najťažšie tréningy, ktoré sú pre ňu už radosťou. Nielenže vidí výsledky, ktoré sú skutočne obdivuhodné, ale zároveň produkuje spomínané endorfíny. 

Na to, aby začal mať človek z pohybu radosť a nemal pocit, že je akýkoľvek cvik či šport mučením, je podľa odborníkov potrebné absolvovať v priemere 21 dní s novým zvykom, až tak si ho následne osvojíme. Ak toho nie je dôkazom Silvia, ktorá sa pri každom cvičení usmieva od ucha k uchu, tak nevieme čo. Práve to jej nepochybne poskytuje možnosť prekonávať svoje vlastné limity a dosahovať výsledky, ktoré sú dychberúce.

Neprehliadnite: Leto v podaní známych Sloveniek: Čo plánujú a aké destinácie sú ich srdcovkou?