Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Táto kráska mení postavy žien na sexi kosť: Ak chcete mať telo ako ona, zacvičte si priamo s ňou

Fitness

Alexia Clark zmenila už niekoľkým ženám postavu na nepoznanie a o tom, že je úspešná v tom, čo robí, svedčí aj to, že ju sleduje vyše 2 milióny ľudí.

Alexia Clark je certifikovaná nutriologička, teda výživová poradkyňa, fitness trénerka a zároveň aj instagramová hviezda, nakoľko jej fitness videá a prístup k zdravému životnému štýlu ju preslávil natoľko, že ju sleduje vyše 2 milióny ľudí z rôznych kontinentov sveta.

Čítajte tiež: Slovenka Katka vymyslela 12-týždňový program Bubble Butt: Vyčarí vám dokonalú postavu aj bez posilňovne

Alexia pochádza zo športovo založenej rodiny, takže vášeň k pohybu jej koluje v DNA. Nejednou fitness rutinou inšpirovala ženy k aktivite a zmenila im živo, po tom, čo zmenila ich postavy. V rámci svojich online tréningov sa môžete napojiť na jej vlnu a vyskúšať si niektoré z inšpiratívnych cvičení. 
Známa fitneska tiež zastáva názor, že keď sa rozhodnete o zaradenie pravidelného pohybu do vašej dennej rutiny, nemali by ste zabudnúť na jedálniček. Vyvážená strava je alfou a omegou správneho chudnutia bez následného nebezpečenstva vzniku jojo-efektu. Spomedzi cvičení na chudnutie odporúča kombináciu crossfitu a kulturistiky.

Diétny plán podľa Alexie Clarke 

Stravovanie alebo diéta v zmysle vyváženej stravy Alexie Clarke je rozdelená do troch hlavných divízií:

  • Inteligentná týždenná príprava jedla
  • Spotreba zdravých sacharidov
  • Základné zložky potravín

Alexie vyznáva štýl chudnutia, pri ktorom je dôležité na prvom mieste zdravie. Nečakajte preto žiadne drastické diéty. Základom je zlepšiť svoje zdravie a preto jej diétny plán:

Znižujte hladinu cholesterolu a zlepšujte zdravie srdca

Malátnosť, únava a bolesť na hrudníku sú najčastejším príčiny vzniku vysokého cholesterolu. Je to znak toho, že potrebujete zmeniť životosprávu. 

Redukujte tuk a prispievajte k chudnutiu

Ak urobíte vo svojej strave významné zmeny, telo bude musieť zmeniť spôsob, akým spaľuje energiu. Pri diéte Alexie Clarke sa telo vráti k využívaniu tukových buniek ako zdroja energie a vaše telo bude spaľovať viac tukov po celý deň.

Dodajte si viac energie počas dňa

Keď telo spáli tuky na energiu, budete sa cítiť sviežejšie, oživenejšie a nabudenejšie.

Neprehliadnite: Ak priberáte na bruchu, vyskúšajte JEDEN cvik: Cvik so záťažou v sede má super rýchly účinok

Zvyšujte svoju svalovú hmotu

Dodržiavanie diéty Alexia Clarke môže zlepšiť čas na zotavenie vašich svalov, čo má za následok lepšie tónovanie a tvarovanie.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe