Presunúť na hlavný obsah

Daniela Nízlová už viac než rok mimo Slovenska. Ako sa jej žije po boku známeho futbalistu v Neapole?

Slovenské celebrity

Daniela nám porozprávala o tom, ako vyzerá jej život v Neapole po boku partnera a dcérky dnes. Ale aj o pracovných príležitostiach, ktoré nesilí, skôr im necháva voľný priebeh. A čo ešte?

V Neapole sa začal život rovnako ako u nás na Slovensku 

Naposledy sme sa s Danielou rozprávali pred viac než rokom o jej živote v Neapole počas pandémie, ktorá celý svet takpovediac uväznila vo svojich domovoch. Postupne sa však svet vracia do normálu a opatrenia sa uvoľňujú. Zaujímalo nás teda, ako vyzerá jej život dnes práve v tomto meste: „V Neapole sa začal život  rovnako ako aj u nás na Slovensku... Tiež sme boli v lockdowne v červenej zóne, no teraz je všetko už pootvárané... obchody, terasy, bary, reštaurácie. Ale samozrejme zatiaľ len vonku, vnútri ešte nie. Boli sme dokonca už aj na výlete na pobreží Amalfi a bol to pre nás veľký zážitok . Určite by sme toho chceli vidieť teraz v lete viac.“

Mohlo by vás zaujímať: Daniela Nízlová ostáva pre karanténu stále v Taliansku: Aká tam je situácia a ako sa snaží chrániť novonarodenú dcérku?

S dcérkou si užíva prítomný okamih 

Jej dcérka Linda oslávila už rok. Ako nám Daniela prezradila, materstvo je pre ňu také dobrodružstvo, v ktorom sa cíti skvele. S Linduškou, ako ju volá, sú už parťáčky, ktoré majú svoj systém a s odstupom času môže naozaj povedať, že byť matkou je to najkrajšie a najlepšie, čo ju mohlo postretnúť. Teší sa na spoločné zážitky s dcérkou, momentálne na to, ako začne rozprávať a užíva si s ňou každý jeden prítomný okamih: „Stále nás vie niečím pobaviť, rozosmiať, je to také malé šidlo, také malé slnko,“ prezrádza a na otázku, či vidí v dcérke ďalšiu speváčku, odpovedá: „Ja budem Lindušku podporovať v tom, čo ju bude baviť. Či už bude chcieť byť krajčírka, športovkyňa alebo klaviristka, je to úplne jedno, len nech je šťastná a nech robí, čo ju baví. Ale určite budem rada, keď bude vedieť aj spievať. Bolo by to veľmi milé,“ priznáva. 

Ďalšie dieťa? Určite, ale...

Daniela s partnerom Stankom by určite okrem dcérky Lindy chceli aj ďalšie dieťatko. Ako povedala, to by jej neurobili, aby bola jedináčik a nechce ani, aby tam bol príliš veľký vekový rozdiel medzi súrodencami: „Ale tak človek mieni, Pán Boh mení, takže uvidíme, ako si to bude želať ten hore,“ dodáva. 

Čítajte tiež: Dcérka Katky Jakeš oslávila už dva roky: Známa tanečnica má cit pre detail v bývaní i organizovaní narodenín

Pracovným príležitostiam necháva voľný priebeh

Pracovné ponuky či príležitosti berie tak, ako prichádzajú a nič nesilí. Nesnaží sa za každú cenu budovať svoje meno v Taliansku, necháva tomu voľný priebeh. No spolu so sestrou ich už oslovili a tak sa stali práve v Taliansku tvárami jednej značky, ktorá sa venuje nadpájaniu vlasov, Coldhair. Okrem toho plánujú so sestrou Veronikou nahrať v taliančine aj singel: „Možno by sme do spolupráce oslovili aj nejakého talianskeho speváka, takže uvidíme,“ dodáva. Okrem toho nahrávajú aj ďalšie piesne a do budúcna plánujú aj jeden projekt: „Ale o tom ešte nebudem hovoriť.“ 

V Taliansku sa cíti viac inkognito, no musí ísť po ulici sama

Daniela je na popularitu a na to, že ju ľudia spoznávajú a oslovujú zvyknutá, keďže so spevom začali s Veronikou už v detstve. No priznáva, že v Taliansku sa cíti viac inkognito. Na druhej strane: „Keď idem so Stankom, tak nie, lebo toho tu všetci poznajú a zastavujú, takže niekedy je s ním ťažké prejsť aj po ulici. Lebo tu nie sú fanúšikovia, ale skôr fanatici. Futbal sa tu berie šialene vážne,“ dodáva žartovne. 

Neprehliadnite: Leto v podaní známych Sloveniek: Čo plánujú a aké destinácie sú ich srdcovkou?

Jeden deň v Neapole, druhý už vo Valencii, nie je pre ňu problém 

Život v Neapole je podľa jej slov pekný a najmä teraz, keď je všetko otvorené,  človek sa tu cíti ako na dovolenke, pretože sa môže ísť poprechádzať po pláži: „Sú tu naozaj rôzne krásne miesta, ktoré by sme chceli ísť pozrieť, ako som už spomínala predtým.“ No ako dodáva, život s futbalistom je ťažký: „Jeden deň sme tu a druhý už môžeme byť v inej krajine. Takže som pripravená aj na takéto hektické obdobia, lebo to sťahovanie nie je sranda. Ale teším sa, lebo my sme obaja takí dobrodruhovia, čiže nerobí mi zase problém to, že jeden deň som v Neapole a druhý budem vo Valencii alebo Londýne. Teším sa z toho, že môžem takto spoznávať aj svet,“ dodáva na záver. 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe