Presunúť na hlavný obsah

Mamy známych Sloveniek. Ktoré sa na seba najviac podobajú a tipovali by ste, že ide vôbec o ich mamy?

Slovenské celebrity

Vďaka Dňu matiek boli sociálne siete zaplavené nielen nádhernými vyznaniami, ale aj fotografiami. Pozrite sa, ako vyzerajú mamičky známych česko-slovenských osobností.

Mária Čírová

Jedna z najobľúbenejších slovenských speváčok otvorene priznáva, že je rodinne založená - a že veľkú rodinu si vysnila už v tínedžerskom veku. Maminou svojho prvého synčeka Huga sa stala vo veku 21 rokov a do dnešného dňa to prezentuje ako svoje najlepšie rozhodnutie. Dnes robia Hugovi spoločnosť ďalší dvaja súrodenci, dcérka Zoe a najmenší člen rodiny, Ruben. Mária si tak tento sviatok ako mamička náramne užila. Na tú najdôležitejšiu ženu života nezabudla ani v zápale mini prekvapenia, ktoré pre ňu jej rodina nachystala. „Mama je jediný človek, ktorý ťa miluje iba preto, že si,'' stojí pri zábere, s ktorým sa speváčka pochválila na sociálnej sieti. „Maminka pozdravujem ťa, teším sa na teba. Dnes pre teba robím obľúbené oškvarkové pagáčiky,'' začala svoj livestream na jeden z receptov jej detstva. 

Diana Hágerová

Svojou mamičkou sa na sociálnych sieťach pochválila aj už dvojnásobná mama, moderátorka Diana Hágerová. Pozornému oku neušlo, že sa nápadne podobá na hereckú divu Sophiu Loren. Je teda jasné, po kom zdedila sympatická blondína nielen krásu, ale aj mladistvý výzor. „Maminka moja. Najšťastnejšia na svete som, že ťa mám... dúfam, že budem aspoň čiastočne takou inšpiráciou, oporou, vzorom a podporou pre moje deti ako si ty cely život pre mňa,'' napísala k spoločnému záberu Diana.

Prečítajte si: Z týchto malých dievčatiek známych Sloveniek sú dnes už dámy: Krásu zdedili po mamách a určite o nich budeme ešte počuť

Lucia Mokráňová

Skutočne mladistvo vyzerajúcou maminou sa môže pochváliť aj fitneska a influencerka Lucia Mokráňová. To, že je z jej maminy babička, by zrejme neuhádol nikto. Tak, ako dcéra, sa totiž aj mamina udržiava v skvelej fyzickej kondícii. Dôkazom toho je aj fotografia, ktorú zverejnila na sociálnej sieti. „Až teraz tú materskú lásku chápem a vidím uplne inak. Už poznám ten príšerný strach, ale aj tu nekonečnu lásku. Tú obetavosť, starostlivosť, výchovu, proste všetko. Pred tým som si to ani nevedela predstaviť, čo sa za tým všetkým skrýva a čo znamená byť mama. Obdivujem ťa, ako si nás dvoch s Lukášom vychovala, pretože sme boli dvaja-naraz. To si ja osobne neviem predstaviť. Ďakujem. Ľúbime ťa všetci,'' vyznala city Lucia prostredníctvom fotografie, na ktorej je jej mamina so svojou vnučkou Tali.

Katka Jakeš

Ukážkový vzťah so svojou maminou má aj tanečníčka a podnikateľka Katka Jakeš. Tá dbá na to, aby najdôležitejšie ženy jej života trávili spolu dostatok voľného času. Nepochybne sa už medzi nimi vytvorilo nádherné puto a malá Izabelka bude mať k babke minimálne tak blízko, ako jej mamina. „Dve najdôležitejšie ženy v mojom živote. Navždy! Krásny deň matiek prajem mami, sebe a všetkým mamám na tomto svete. Sme super, o tom niet pochýb!'' napísala k rozkošnému záberu.

Neprehliadnite: Materstvo im prospieva. Známe Slovenky, ktoré aj po príchode detí na svet môžu konkurovať modelkám

Nela Pocisková

Aj keď si známa slovenská herečka stráži to, čo zverejňuje na sociálnych sieťach, tentokrát sa rozhodla urobiť výnimku a podelila sa s fotografiou seba a svojej mamičky. „Rozhodla som sa, že podporím zaplavenie sociálnych. sietí aj ja Lebo mám peknú fotku a najmä preto, lebo každá maminka si to zaslúži. Mama je najsilnejšie stvorenie aké poznám a tá moja teda rozhodne,'' uviedla ku spoločnej fotke, podľa ktorej je vidieť, že jej mamina je poriadna rebelka. Na otázku, či má skutočne ružové vlasy odpovedala Nela jednoznačne: „áno, má teraz také zaujímavé obdobie.''

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa

Celeste Buckingham 

So svojou maminou sa na Instagrame pochválila aj Celeste. Tá momentálne trávi čas na slnečnej Madeire, ktorá zdá sa, neprospieva len jej, ale aj jej mamine. Vyzerá totiž viac než skvelo. „Šťastný Deň matiek všetkým mamám a tým, ktoré sa mamami ešte stanú. Musím mať to najväčšie šťastie na svete, keďže mám svoju mamu. Ďakujem za všetku tvoju podporu, tvoju obetu, tvoj humor a všetku tvoju múdrosť. Ďakujem, že ich so mnou zdieľaš. Ďakujem, že si tu stále pre mňa. Milujem ťa navždy, Zarin June,'' uviedla k fotke z ostrova. známa speváčka.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe