Presunúť na hlavný obsah

Láska ako z filmu. Manželstvo známej modelky a športovca môže byť ukážkovým

Zahraničné celebrity

Patria k dvojiciam, ktoré sú síce neustále pod drobnohľadom médií, no napriek tomu nevyvolávajú žiadne škandály a je jasné, že sa milujú tak, ako na začiatku. Nie nadarmo je manželstvo Gisele a Toma Bradyho považované za jednou z najkrajších v šoubiznise.

Gisele mala 26 rokov a patrila medzi najúspešnejšie modelky sveta. Krásna Brazílčanka sa nielenže objavila v kampani Victoria's Secret, ale aj na titulkách tých najznámejších magazínov a v neposledom rade v kampaniach známych značiek, akými sú Dior, Valentino či Marc Jacobs. Gisele mala to, po čom nepochybne túžila každá začínajúca modelka - krásu, šarm, ale aj skromnosť, vďaka ktorej si získavala o čosi viac fanúšikov než jej modelingové kolegyne. Na rozdiel od nich sa totiž nikdy nezúčastňovala bujarých žúrov a nepútala na seba pozornosť extravagantným spôsobom. Už od detstva bola hanblivá a mierne utiahnutá - a časť z týchto povahových čŕt jej ostala do dnešného dňa.

Koncom roka je jej známy dohodol rande s Tomom Bradym. Dvojica sa síce predtým nepoznala, no podľa slov Gisele už od prvého momentu vedela, že je to ten pravý. „V ten moment, keď sa usmial povedala som si, že to je ten najcharizmatickejší úsmev, aký som kedy videla,'' zaspomínala si na osudové stretnutie s dnes už so svojím manželom modelka. Od toho momentu neprišiel deň bez toho, aby sa nerozprávali.

VIDEO: Pozrite si, v akom honosnom sídle býva topmodelka Gisele so svojím manželom Tomom Bradym

Prečítajte si: Mohol mať akúkoľvek modelku, on si vybral právničku. Kto je Amal Clooney, manželka známeho sexsymbola?

Nemanželské dieťa

Krátko predtým, než sa dvojica spoznala, sa americký futbalista rozišiel so svojou bývalou priateľkou. Tá po rozchode zistila, že je tehotná„Po dvoch mesiacoch randenia mi Tom povedal, že jeho expriateľka je tehotná. Na druhý deň to bolo všade v správach a ja som cítila, že všetko sa rúca. Nebolo to ľahké obdobie,'' zaspomínala si modelka, ktorú z každej strany zaplavovali titulky o tehotenstve jej veľkej lásky.

Napriek tomu sa rozhodla pri Tomovi ostať a byť mu oporou. Dnes vníma Jacka (športovcovo dieťa z prvého manželstva) ako požehnanie. „Je to také naše bonusové dieťa,'' priznala vo svojej knihe modelka a dodala, že tak, ako aj Tom, aj ona má ukážkový vzťah s jeho mamou a samotným chlapčekom. Aj keď spolu nežijú, považujú sa za rodinu.

Vyznania lásky do dnešného dňa

Dvojica si svoje áno povedala v roku 2009, po dvoch rokoch intenzívneho vzťahu. Nejednalo sa však o žiadnu honosnú svadbu, akú väčšina celebrít podstupuje, práve naopak. Obrad bol len malý a konal sa skutočne pre tých najbližších. 

Od toho momentu spolu manželia držia spolu a okrem iného sa stali rodičmi dvoch krásnych detí. Pri pohľade na nich je jasné, že nie je pravidlom, že láska sa stane stereotypom, práve naopak. Obidvaja sú si najväčšími podporovateľmi a Gisele nesmie chýbať na žiadnom futbalovom zápase, kde svojho manžela podporuje z prvej tribúny a fandí mu ostošesť. Pre obidvoch je rodina alfou a omegou a práve preto im to tak klape. Na konci dňa záleží len na jednom - a to vrátiť sa domov, kde ich čaká nekonečné množstvo lásky. 

Neprehliadnite: Na Billa Gatesa sa to sype z každej strany. Je dôvodom jeho rozvodu nevera?