Presunúť na hlavný obsah

Zničila som vzťah, v ktorom som ani nebola. Do dnešného dňa to však neľutujem

Partnerské vzťahy

Niekedy stačí malá náhoda a všetko sa zrúti ako domček z karát. Bez toho, aby sme o tom vôbec tušili...

Keď sa dala Soňa dokopy s Dávidom, priala som im to tak, ako nikomu. Dávid bol nielenže mimoriadne pozorný, ale zároveň aj pôvabný chlap, s ktorým sa dalo porozprávať o hocičom. O to väčší šok nastal, keď sa títo dvaja nečakane po niekoľkých mesiacoch randenia rozišli. Vraj neboli pre seba tí praví, no napriek tomu sa rozhodli ostať priateľmi. Samozrejme, Soňa to znášala trochu ťažšie, najmä fakt, že okolo Dávida sa začalo pohybovať toľko krásnych žien. Mierne žiarlila, no nikdy ho preto neznenávidela a neurobila žiadnu žiarlivostnú scénu. Jednoducho, nechala si to pre seba. A teda aj pre mňa. 

Jedného dňa mi však zavolala s plačom. Dávid zazdieľal fotku s krásnou ženou. Už na prvý pohľad bolo vidieť, že majú k sebe blízko, a tak som sa nečudovala Soninej panike. Nemohla som uveriť, že jej to Dávid spravil, najmä po tom, čo vedel o spore, ktorý sa medzi nimi odohral. „Neplač zlatko.. ja sa s ním porozprávam, on to určite tak nemyslel. Jednoducho, len sa preukázalo jeho mužské ego a musel ti ublížiť,'' vysekala som zo seba frázu, ktorá mi v ten moment pripadala vhodná. Nezdala sa mi však platná na Dávida.

O deň neskôr mi Soňa volala, že je všetko vyriešené a že sa s Dávidom vyspala. Vraj má pocit, že sa ich vzťah dá naspäť dokopy, len to potrebuje čas. Nezdalo sa mi to, no bola som ticho. Teda, takmer.

Prečítajte si: Vyspala som sa so svojím kolegom. Až neskôr som pochopila, akú chybu som spravila

Stretnutie s kamarátkou 

Ešte v ten večer som si vyšla s druhou kamarátkou von. Ani neviem prečo, po dvoch deci vína som zo seba spustila lavínu sťažovania. To som však nemala. Pri opise ako si to Dávid so Soňou užíva a ako sa opäť vracajú k sebe, som si všimla, že za nami sedí jeho terajšia priateľka...

So slzami v očiach vyšla z reštaurácie a ja som sa cítila mimoriadne previnilo. Ihneď som volala Soni, ktorá na mňa nakričala.. Dávid ju o pár hodín na to opustil. 

Aj keď som cítila výčitky svedomia, pochopila som, že tak to jednoducho malo byť. Dávid nebol taký ukážkový chlap, ako som si myslela. Za nos vodil dve ženy, pričom každej z nich sľuboval modré z neba. Zničila som tým síce vzťah, no zrejme by ani nemal perspektívu. V konečnom dôsledku som teda neurobila nič zlé...

Neprehliadnite: Bojujem s výčitkami svedomia. Ocitla som sa v roli milenky, no odmietam sa toho vzdať

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe