Presunúť na hlavný obsah

Muži a sex: Ktoré veci považujeme cez čiaru a čo je podľa nich normálne? Prezradili oni sami

Partnerské vzťahy

Muži a sex sú kapitolou samou o sebe. Čo je pre nich normálne, to my považuje mnohokrát ďaleko za hranicou únosnosti. Prezradili ako to však sami vidia.

Zväčša pohľad mužov a žien na sex je rozdielny. To čo oni považujú za normálne je pre nás cez čiaru. Aké túžby chcú aby sme im plnili, no my sa s tým mnohokrát nevieme stotožniť? Vyspovedali sme troch mužov a prezradili, svoje tajomstvá. 

Sex na verejnosti

"Mal som veľa frajeriek, ale vždy bol v tomto problém. Sex na verejnosti je pre mňa mimoriadne vzrušujúci, dobrodružný a akčný. No každá žena, ho doposiaľ považovala vždy za neprípustný. Nedokázala mi v tom vyjsť v ústrety." (Roman, 32)

Neprehliadnite: Bol som svojej žene neverný a neľutujem to: Muži to berú ako prirodzenú súčasť života

"A nech som len tú tému spomenul, už bol oheň na svete. Pre mňa osobne je však sex na verejnosti veľmi dôležitý. Dáva mi to pocit toho, že mi žena verí, spolieha sa na mňa a samozrejme to aj zvyšuje ego, to si nemusíme klamať."  

Švédska trojka ako sen takmer každého muža

"Toto je podľa môjho názoru skutočne sen každého muža. Dve ženy. Ja tvrdím, že nie je nič lepšie, no nenašiel som v tomto nejaké pochopenie. Keď som to navrhol nejakej frajerke, vždy na mňa pozerala ako keby som bol z iného sveta. Ale mne nejde o vzťah s dvomi ženami naraz. To je čisto fyzický akt. Je to však niečo, čo my muži považujeme za jeden z najlepších zážitkov vôbec."  (Timotej, 30)

Análny sex ako nevyhnutnosť

"Toto je niečo, čo potrebuje každý chlap, no ženy to zväčša vidia inak. Análny sex považujeme za úplnú nevyhnutnosť. Ono to je tak, že zakázané ovocie najlepšie chutí.  A je to pravda. Doprajte nám ho a my o ňom nebudeme toľko hovoriť, ani ho tak často vyžadovať. Verte mi, viem o čom hovorím."  (Juraj, 29)

Prečítajte si: Skutočný príbeh: Bojujem s výčitkami svedomia. Ocitla som sa v roli milenky, no odmietam sa toho vzdať

Sú podľa Vás muži, v sexe náročnejší ako ženy?

spolu hlasovalo 560 ľudí

Áno
360
Nie
200

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe