Presunúť na hlavný obsah

Muži, ktorým by ste sa mali oblúkom vyhýbať. S týmito typmi si nikdy nezačínajte

Partnerské vzťahy

Nielen vzťahy, ale aj konkrétne osoby. Je síce pravdou, že to, či je niekto toxickí spoznáme až po určitom čase, no predsa existujú nápovedy, ktoré vám prezradia o človeku viac, než by ste čakali.

Mamičkin maznáčik 

S týmto typom mužom sa stretla väčšina z nás. Muži, ktorí telefonujú s mamou denne aj trikrát, len preto, aby sa uistila, že všetko je v poriadku. Mama chce nielenže vedieť všetko, čo sa okolo jej milovaného synčeka deje, zároveň chce do týchto udalostí aj zasahovať. Aj keď ste tou najtolerantnejšou priateľkou, garantujeme vám, že vám to bude po čase vadiť - a vy sa budete cítiť, že ste opäť dieťaťom. Ak sa muž bez svojej mamy nevie pohnúť, verte, že sa stane neodmysliteľnou súčasťou vašich životov. 

Teraz vám to možno neprekáža, no predstavte si, že s vami chodi na spoločné dovolenky, trávite u nej každý druhý deň a neskôr vám pomáha zariaďovať spoločné bývanie či zasahovať do výchovy detí.. to už nie je taká vábivé, čo? Nuž, ak sa jej chlap nepostavil do dnešného dňa, zdá sa, že mu pozícia miláčika vyhovuje. Vám však určite nebude. 

Prečítajte si: Pocit zamilovanosti po rokoch opadne, varujú odborníci. Čo vtedy robiť?

Večný obdivovateľ 

To, čo robí, je romantické, ale...je toho veľa. Je pekné, ak vám chlap z času na čas vyzná city, skáče okolo vás každú hodinu a je vám ochotný zniesť aj modré z neba. Všetko by však malo mať svoje hranice - a aj náklonnosť. Ak si chlap bez vás nevie predstaviť jediný deň, odporúčame zasadiť spiatočku. Často totiž takýto typ mužov, ale na druhej strane aby sme boli féroví aj žien, nemá iný zmysel života, než partnera. 

Nech to znie akokoľvek ako klišé, v prvom rade by sme mali byť šťastní, spokojní a vyrovnaní sami so sebou a nečakať na to, kto nás urobí šťastným. Tento život sa totiž rovná trápeniu. Nehovoriac o tom, že ak takémuto obdivovateľovi, ktorý má problém preukázať svoj názor a niekedy aj hrdosť, čo i len nechcene ublížite, pripravte sa na obrovskú psychickú záťaž. 

Mohlo by vás zaujímať: Veci, ktoré musíme vedieť. Toto sú pre mužov modly, ktorých sa treba vo vzťahu držať

Ťažký frajer 

Do tejto kategórie spadá väčšina športovcov - aj keď samozrejme výnimka potvrdzuje pravidlo. Ak má váš chlap tendenciu predvádzať sa, či už na sociálnych sieťach alebo v reálnom živote, niečo nie je v poriadku. Väčšina z nich si totiž potrebuje dokázať, akí sú dôležití, prípadne sa chváliť s tým, čo dosiahli. Užívajú si pozornosť, vo veselom flirtujú a väčšina z nich dokonca podvedie. A ak nie, verte, že vás pocit strachu z toho, že to urobí, bude sužovať zakaždým, keď vyjde von s kamošmi. 

Muži, ktorí potrebujú ukázať svoje ego sú tí, ktorí majú v skutočnosti nedostatok sebavedomia, ktoré si musia kompenzovať iným spôsobom. Skôr či neskôr sa to prejaví a ak sa rozhodnete byť s takýmto človekom, pocítite spomínané nevýhody.

Neprehliadnite: Sex očami žien: Pre toto na neho nemáme mnohokrát chuť

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe