Presunúť na hlavný obsah

Od nevlastnej sestry po objekt túžby: Má takýto vzťah budúcnosť?

Partnerské vzťahy

Zakázané ovocie vraj najlepšie chutí. No v prípade lásky, môže mať v konečnom efekte veľmi trpkú príchuť. Svoje o tom vie aj Nina.

Niektoré momenty v živote, nás formujú oveľa intenzívnejšie ako by sme zrejme chceli

Nina vyrastala s mamou sama od detstva. Jej otec zomrel, keď mala šesť, takže si ho veľmi ani nepamätá. Roky žili samy. Až keď sa odsťahovala do Londýna, kam odišla na univerzitu, jej mama si našla prvýkrát, po toľkých rokoch partnera. Emil mal v podstate rovnaký príbeh ako jej mama. Len zostal sám so synom. 

"Mama bola z nového vzťahu nadšená. A ja som sa samozrejme tešila s ňou. Po toľkých rokoch osamote, mala konečne niekoho, kto jej mohol tú bolesť, ktorú v sebe roky niesla, aspoň trošku prelepiť. Dokonca s ním prišla aj na moje promócie. Vlastne v Londýne, som ho spoznala. To som ešte netušila, ako veľmi mi jeho syn, ktorého som dovtedy nepoznala, zmení život."

Emil bol Nine sympatický. Vyzeral dobre, bol galantný. Taký typ skvelého gentlemana. Navyše bol veľmi inteligentý. Veď prednosta pediatrie v nemocnici. Takže okrem všetkého iného, mal aj pekný vzťah k deťom. O svojom synovi rozprával veľmi pôsobivo, čo dokonca zaujalo aj Ninu a hoci to nepovedala nahlas, túžila ho spoznať.

Mohlo by vás zaujímať: Vyspala som sa so svojím kolegom. Až dnes som pochopila, čo všetko som tým zničila

Dohodli sa, že keď v lete príde na dlhšie domov, urobia si takú spoločnú týždňovú dovolenku aj s Emilovým synom. Nech sa všetci lepšie spoznajú. Nina hneď zabookovala letenky na Sardíniu a tešila sa ako si oddýchne.

"Ja som letela z Londýna a stretli sme sa všetci až na hoteli. Už pri check - ine som si všimla muža, ktorý ma na prvý pohľad zaujal. Bol fakt sexi, mal veľmi pekný britský prízvuk a okamžite ma očaril. V duchu som si hovorila, že toho musím počas tohto pobytu spoznať bližšie. Skrátka typ muža, ktorý mi imponoval."

To ešte Nina netušila, že jej sexi neznámy, je Emilov syn. Keď ho na večeri uvidela pri stole s mamou a Emilom, bola v šoku. Páčil sa jej vlastne nevlastný brat. A to neuveriteľne.

"Samozrejme som to okamžite v sebe riešila a vystavila som si vo svojom vnútri nejakú imaginárnu STOP - ku. No ako sme sa rozprávali, priťahoval ma ešte viac. Mal všetko, čo som kedy u chlapa hľadala - pekný, príjemný, inteligentný, sčítaný, milý a dobrosrdečný. Robil na rovnakom oddelení ako jeho otec. Presne takto nejako som si vždy predstavovala chlapa svojich snov. No a odrazu bol tu - len mal byť mojim nevlastným bratom."

Igorovi sa Nina tiež veľmi páčila. No riešil to v sebe rovnako. Ani jeden z nich, nechcel ublížiť rodičom, ktorí boli konečne šťastný. 

"Jeden večer som sa prechádzala po pláži a on tam prišiel. Dlho sme sa prechádzali, rozprávali o živote a akosi spontánne ma na tej prechádzke chytil za ruku. Nasledoval bozk a netuším ako odrazu sme sa milovali na pláži. Tak veľmi sme tomu obaja chceli zabrániť, až sa to stalo."

"Medzi nami to takto funguje už pol roka, no naši rodičia nič netušia. Stretávame sa tajne a ani jeden z nás, nemá odvahu povedať im to. Bojíme sa, ako by to vzali. Preto sa vídame len mimo Slovenska. On lieta pravidelne za mnou, no je to náročné. Vo všetkých ohľadoch. A úprimne netuším sa z tohto dostať von."

Prečítajte si: Zakázaná láska: Zamilovala som sa do nevlastného otca a moja mama na to prišla

Myslíte si, že takýto vzťah môže fungovať?

spolu hlasovalo 97 ľudí

Áno
94

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe