Presunúť na hlavný obsah

Zakázaná láska: Zamilovala som sa do nevlastného otca a moja mama na to prišla

Partnerské vzťahy

Sofia sa v 18 zamilovala do partnera svojej mamy. Ale absolútne bezhlavo. Keď vyplávala pravda na povrch, reakcia mamy ju úplne dostala.

Hoci mal o dvadsať rokov viac ako ja, fascinoval ma

S mamou sme mali vždy veľmi pekný vzťah. A naozaj kamarátsky. Dokonca po tom, ako sa s otcom rozviedli, sme si vychádzali ešte lepšie, hoci to veľmi nebýva zvykom. Mala som 16, keď sa dala dokopy s Edom. Najprv som ich vzťah veľmi neschvaľovala a nedokázala som mu úprimne porozumieť, no napokon som pochopila, čo na ňom mama vidí. 

Neprehliadnite: Tantrický sex už nie je žiadnym tajomstvom. Ako sa dopracovať k najlepšiemu orgazmu?

Mala som čerstvo po 18 - tke, keď som maminho partnera, začala vnímať tak trochu inak. Edo bol veľmi energický, dobrodružný, ambiciózny, miloval cestovanie, spoznávanie nových kultúr a o všetkom mimoriadne pútavo rozprával. Veľa som sa s ním nasmiala, rozumeli sme si skvele a ja som čoraz viac chápala to, prečo moju mamu upútal. Hoci mal o dvadsať rokov viac ako ja, fascinoval ma.

Áno, tušíte správne, moji rodičia ma mali na ten čas veľmi skoro, tesne pred osemnástkou. Takže rovnako ako vekový rozdiel nebol úplne markantný medzi mnou a ním, bol zanedbateľný aj v jeho vzťahu s mojou mamou.

 

Práve tu to začína byť zaujímavejšie. Po oslave 18 - tich narodenín, začala Sofi vnímať Eda inak. Nie ako nevlastného otca, ale ako muža. Muža, ktorý ju neuveriteľne priťahoval a fascinoval zároveň. Bola ním úplne očarená vo všetkých smeroch. Priťahoval ju, imponoval jej skúsenosťami, skrátka sa do neho bezhlavo zaľúbila.

"Určite som sa neplánovala zamilovať do nevlastného otca, určité veci však v živote nedokážeme ovplyvniť v takej miere ako by sme chceli. Mala som strach, rešpekt, no zároveň som tomu nedokázala sama zabrániť."

Sofi so svojimi pocitmi bojovala viac ako rok. Bola zaľúbená, no nemala nikoho, komu by sa mohla zdôveriť. To v nej prehlbovalo pocity úzkosti, sklamania zo seba samej a strach z toho, čo bude. Napokon však jej mama odhalila čo sa deje. 

"Bola v šoku. Videla som jej to v očiach. No prioritou pre ňu, som bola ja. Preto sa rozhodla tak, ako to dokáže len mama. A v mojich očiach stúpla v každom ohľade."

Mama Sofie, sa s Edom rozišla. Nechcela pokračovať vo vzťahu, v ktorom jej dcéra trpela. Vedela, že Edo nie je láskou života jej dcéry, že ide o pobláznenie. No napriek tomu, jej bolo jasné, že kým z ich života Edo neodíde, Sofi na to sama nepríde. A presne tak to aj bolo. 

"Ja len verím, že keď sa mama obetovala kvôli mne, hoci nemusela, nájde šťastie. Také to pravé, ktoré nič  a nikto nezastaví. A tiež dúfam, že raz budem takou skvelou mamou ako je ONA."

Zachovali by ste sa v pozícii mamy rovnako?

spolu hlasovalo 242 ľudí

Áno
83
Nie
46
Neviem
113

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe