Presunúť na hlavný obsah

Chcete sa presťahovať k svojmu partnerovi? Takýmto spôsobom to dosiahnete

Lifestyle

Dôležitý míľnik vo vzťahu, ktorý potvrdzuje vážnosť. Niekedy príde rýchlo a prirodzene a inokedy treba partnera trochu postrčiť. Ako sa to však vôbec dá?

Majte jasný cieľ 

Nielen vo svojom živote, ale aj vo svojom vzťahu. Na to, aby ste sa odhodlali na tak dôležitý krok, akým je sťahovanie, by ste mali byť s partnerom v prvom rade na jednej vlne. To znamená, že by ste tento vzťah mali obaja považovať za rovnocenný a rovnako dôležitý. Len tak sa môžete odhodlávať na ďalší spoločný krok, ktorý so sebou nesie už záväzok. 

V žiadnom prípade však na chlapa netlačte a nepýtajte sa, ako na tom vo vzťahu ste. Neveďte násilne vážne rozhovory a snažte sa o týchto témach rozprávať prirodzene, keď to bude vyplývať z kontextu. To, či si s vami vie predstaviť budúcnosť a či si ju vôbec predstavuje, vám dá najavo sám. Rozpráva o tom, že nevie, čo bude o rok? Zlé znamenie. Naopak, ak s vami vie plánovať dobrodružný výlet budúce leto, zrejme v jeho živote zohrávate dôležitú rolu. 

Prečítajte si: Bývanie pri západe slnka: Zlatá hodinka na vašej terase a záhrade, ktorú pomocou dekorácií premeníte na dovolenku

Starostlivosť na prvom mieste

Či sa nám to páči a či nie, muži nás budú mať minimálne z časti zafixované ako svoje mamy. Tak, ako my v nich vidíme mužov, ktorí nás ochraňujú a nahrádzajú tým našich otcov, my sme v ich očiach tie, ktoré im vytvárajú domov. Ak ste v živote nedržali varechu a na domáce práce sa nemôžete ani pozrieť, nevysielate svojmu partnerovi signál, ktorý ho láka na spoločný život. Muž k sebe nepotrebuje ďalšieho bordelára alebo človeka, ktorý sa nevie postarať sám o seba. 

Nikto nevraví, že ho musíte obskakovať, to nie. Ukážte mu však, že ste nezávislá a viete prevziať kontrolu do svojich rúk. Prekvapte ho večerou, pomôžte mu so šatníkom a bielizňou, kúpte mu do bytu kvet na zútulnenie.. to všetko sa ráta v prospech vás. 

Neprehliadnite: Láska je vo vzduchu: Romantické miesta na letné komorné svadby, ktoré vás očaria na prvý pohľad

Kompromisy a príjemná pohoda

Posledným, najdôležitejším bodom je jednoduchý fakt - aby sa pri vás váš priateľ cítil čo najlepšie. Ak máte obdobie plné hádok, nečakajte, že vám ponúkne, aby ste sa k nemu prisťahovali. Prečo by to robil? Namiesto toho sa snažte prísť na to, čo vám spôsobuje nepokoj a vyriešte to, nakoľko by témou presťahovanie sa k sebe mohlo dôjsť k tomu najhoršiemu.  Robte kompromisy, samozrejme do určitej miery. Naozaj sú všetky tie hádky potrebné?

Garantujeme vám, že čím harmonickejší váš vzťah bude, tým viac bude vaša polovička vyhľadávať vašu pozornosť. Trávte s ním čo najviac možného času, najlepšie aj u neho doma. Vtedy väčšine mužov docvakne, že predsa by bolo lepšie, ak by sa nemusel obmedzovať na to, kedy prídete - a jednoducho s vami mohol tráviť čas už od momentu, keď sa zobudí.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe