Presunúť na hlavný obsah

Láska je vo vzduchu: Romantické miesta na letné komorné svadby, ktoré vás očaria na prvý pohľad

Zábava

Ak pripravujete letnú svadbu a nemáte ešte vybrané miesto, nezúfajte. Stále stíhate. Pozrite sa spolu s nami na miesta, ktoré sú autentické, čarovné a majú výnimočnú atmosféru.

Hoci posledné obdobie veľkým svadbám veľmi neprialo, aktuálne si ich už môžeme plánovať nielen v kruhu najbližších. Ak však túžite po komornej, intímnej svadbe s ľuďmi, ktorých máte najradšej, máme pre vás niekoľko inšpiratívnych tipov, ktoré sú na leto ako stvorené. Užite si svoj veľký deň naozaj magicky a čarovne. Na miestach, ktoré spájajú minulosť s prítomnosťou a budúcnosťou zároveň.

Zelený deň

  • Kde:  Bošáca
  • Počet hostí: 60
  • Možnosť ubytovania: Áno

Atmosféra vidieckej usadlosti, spätosť s prírodou, autenticita a výnimočnosť. To všetko dokonale charakterizuje dané miesto. Nájdete ho v Bošáci a na prvý pohľad si vás získa. Teda pokiaľ túžite po originalite a okázalosť je vám cudzia.

Mohlo by vás zaujímať: Bývanie podľa štylistky Jany Tomas: Kam chodí na trendy doplnky, ktoré menia jej domov na snovú oázu?

Zelený deň je akýmsi synonymom, všetkých svadieb na hradoch a zámkoch, či v luxusných reštauráciách. Má však obrovskú pridanú hodnotu. Atmosféru, ktorú skrátka musíte okamžite nacítiť.

Takáto svadba v stodole je navyše z roka na rok žiadanejšia. Skrátka to má svoje čaro. 

Pod Gaštankou

  • Kde:  Modra
  • Počet hostí: 150
  • Možnosť ubytovania: Áno, ale skôr pre dobrodružnejšie typy

Spojenie prírody, čistoty a elegancie - to všetko nájdete Pod Gaštankou v objatí Malých Karpát. Uvoľnená atmosféra, no 100% služby sú niečo, s čím tu môžete rátať. Hlavný romantický svadobný priestor - Svadobná Veranda si vás okamžite podmaní.

Pod Gaštankou je rodinným dielom a veru to tu aj cítiť. Už pri samotnej organizácii sa budete usmievať, pretože si budete pripadať ako člen ich rodiny. V tom najlepšom zmysle slova.

Ak teda túžite po svadbe vonku, obklopení lúkami, nádhernými výhľadmi, toto miesto je na to ako stvorené. Úplne malebné a rozprávkové. Hoci tu nemajú vlastné typické ubytovacie kapacity, majitelia sa vynašli aj v tomto smere. 

"S ubytovaním to nikdy nie je ľahké. V prípade, že ste dobrodružný typ, radi  prediskutujeme možnosti stanovania či umiestnenia campingového auta priamo Pod Gaštankou."

Neco Estate Winery

  • Kde:  Modra
  • Počet hostí: 120
  • Možnosť ubytovania: Áno

Ak sú vaše predstavy o svadobnom dni v duchu jedinečnosti, vintage štýlu a návratu ku koreňom, toto bude určite dobrá voľba. V romantických priestoroch Modrého domu si vychutnáte skutočne nezabudnuteľný vstup do manželstva. O tom netreba pochybovať.

Citlivé spojenie historických tehlových klenieb s modernou architektúrou, vytvára dokonalú symbiózu priestoru, ktorý vás nadchne. Nádherná záhrada plná zelene je počas letnej svadby, srdcom celej udalosti. No a svetielka, ktoré sa večer rožiaria, tomu celému dodajú unikátnosť.

Romatické duše, si to tu určite užijú do posledného detailu. 

Čítajte tiež: Bytový dizajnér André Sedmák: Pri prerábaní vám postačí vymeniť tieto základné veci a máte nový domov

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe