Presunúť na hlavný obsah

Muži narodení v týchto znameniach patria medzi najláskavejších. Po ich boku vás čaká sľubná budúcnosť

Zábava

Po ich boku prežívajú ženy máj – lásky čas po celý život. Reč je o tomto type mužov, ktorí sú pre svoju polovičku ochotní zniesť aj modré z neba.

Mesiac zamilovaných v nás vzbudzuje túžbu po dotykoch a vzrušení. Existujú pritom dva typy žien – tie, ktoré milujú bad boys a tie, ktorým sa vždy podlomili kolená z pravých gentlemanov. A práve o nich bude dnes reč. Muži narodení v nasledovných znameniach totiž majú predpoklady stať sa po boku ženy, ktorá si získala ich srdce, najláskavejší. Je dôležité zopakovať, že ide o ženy, ktoré si dokázali získať ich srdce a nesprávajú sa tak automaticky ku každej žene. Po ich boku vás čaká sľubná budúcnosť. 

Čítajte tiež: Kombinácia týchto dvoch znamení končí katastrofou. Šťastie by mali hľadať po boku niekoho iného

Panna dovolí nahliadnuť do súkromia len jednej jedinej

Hanblivé znamenie alebo len také, ktoré si stráži súkromie? Panna dokáže pre ženu urobiť všetko, čo jej na očiach vidí. Často na to aj sama doplatí, no nikdy to neprenáša do ďalšieho vzťahu a to je veľmi dôležité si uvedomiť. Do súkromia dovolí nahliadnuť len svojej vyvolenej, ku ktorej sa správa naozaj formou gentlemana. Žena po ich boku má všetko, po čom kedy túžila, nesmie to byť však príliš extrovertný typ, inak sa s mužom v znamení Panny začne nudiť a jeho dobrotu zneužívať.

Váhy sú spoločensky založené, ale verní sú len jednej

Hoci sú spoločenské typy a radi sa obklopujú ženami, zdanie klame. Do vzťahu alebo manželstva si len tak hociktorú nevpustia a niekedy im trvá dlho, kým sa odvážia na taký krok, akým je svadba, manželstvo alebo dieťa. Nie je to však preto, že by po tom netúžili, ale pociťujú tým istý druh zopnutia a zodpovednosti. Kto ich však pozná viac a hlbšie vie, že sú ochotní pre svoju ženu a rodinu urobiť prvé aj posledné. 

S Blížencami vás čaká sľubná budúcnosť

Muži narodení v znamení Blížencov majú svojskúpovahu, ktorú len málokto dokáže pochopiť. Väčšinou len ženy, ktoré sa im dostanú pod kožu a dokonale ich poznajú. Zistia, že za mužom, ktorý hrá formu, sa skrýva zraniteľné vnútro, ktoré si zaslúži čas vyhradený len pre dvoch. Napriek nálepke, ktorú si v spoločnosti získali, sú milovníci žien a dokážu im zabezpečiť sľubnú budúcnosť, vrátane nehy a lásky, ako ich pozná len málokto v živote, často dokonca ani najbližší nie.

Mohlo by vás zaujímať: Tieto znamenia patria medzi najvášnivejšie v spálni: S týmito mužmi sa rozhodne nudiť nebudete

Lev sa svojou ženou rád pochváli v spoločnosti

Možno vás prekvapilo, že práve Lev ako znamenie spadá do tejto kategórie. Je to pyšné znamenie, nie nadarmo sa mu hovorí kráľ džungle. Avšak, pre ženu, ktorá ho očarí sa stáva jej ochranca a zakladá si aj na potomstve. Rád sa svojou polovičkou pochváli v spoločnosti a robí mu dobre, keď je jeho žena obdivovaná. Aj preto má vysoké nároky, nakoľko rovnaké nároky má aj sám na seba. Musí mať však istotu, že mu „patrí“ a preto mu manželský zväzok nerobí problém. V súkromí však ide o veľmi citovo založených mužov, ktorí za dverami spálne milujú romantiku a nežnosti, aj keď sa prezentujú ako drsní chlapi. 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe