Presunúť na hlavný obsah

Muži v týchto 3 znameniach majú najharmonickejšie vzťahy. Ktoré znamenia s nimi tvoria šťastné páry?

Partnerské vzťahy

Narodili ste sa v jednom z týchto znamení? Potom máte to šťastie, že priťahujete mužov, ktorí majú najväčšie predpoklady urobiť vás najšťastnejšou ženou.

Každý z nich je iný, ale napriek tomu majú niečo spoločné. Majú najharmonickejšie vzťahy, napriek tomu však cesta k nim nebola jednoduchá, ako si mnohí hneď myslia. Ako to už býva zvykom, nie každý typ ženy sa totiž k nim aj hodí. 

Ktoré dvojice teda tvoria šťastné páry?

Čítajte tiež: Jedno znamenie čaká najbližšie dni rozprávkový život na dosah. Finančný úspech a osoba, ktorá mu otvorí oči

Lev

Mužské ohnivé znamenie, ktoré symbolizuje vyjadrovanie vlastnej osobnosti. Muži narodení v tomto znamení sú väčšinou odmalička vedení k správaniu gentlemana. Neradi sa podriaďujú a preto sa s hrdosťou zmocnia úlohy strážcu rodiny. Žena po ich boku sa cíti byť chránená a hýčkaná zároveň. V súkromí dokáže prejaviť svoje city a vzbudzovať vášeň ako žiadny iný muž.

Ideálne znamenie pre vzťah: Baran, Strelec

Panna

Panny patria medzi najobetavejšie znamenie. Sú ochotní obetovať svoje záujmy v prospech ostatných, najmä pokiaľ ide o ženu alebo rodinu. Na oblátku očakávajú podporu a pocit obdivu, keďže ich sebavedomie nie je veľmi vysoké, a to aj keď by si to zaslúžili vzhľadom na mix vlastností, ktorými disponujú. Pre ženu svojho života sú ochotní zniesť aj modré z neba. 

Ideálne znamenie pre vzťah: Býk, Kozorožec

Neprehliadnite: Veľký horoskop na rok 2021: Nový priateľ, milenec a jedno znamenie zažije svoj doposiaľ najlepší rok

Váhy

Výrazný šarm a elegancia z nich robí atraktívnych mužov, neprehliadnuteľných v spoločnosti. Realitu si radi tak trochu prikrášľujú, no a s tým ide ruka v ruke aj túžba mať sa najlepšie, ako to v tomto svojom živote je možné. K sebe si hľadajú rovnú partnerku aj preto im to klape. Neznášajú hádky a dusnú atmosféru, napätie, čím si u žien získavajú ďalšie plus. 

Ideálne znamenie pre vzťah: Vodnár, Blíženci

Mohlo by vás zaujímať: Čínsky rok sa oficiálne začína. Pre tieto štyri znamenia však bude pohromou

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe