Presunúť na hlavný obsah

Tieto veci muži na sebe nikdy nezmenia: Nebojujte s veternými mlynmi, ale prijmite tento fakt

Partnerské vzťahy

Každý sme nejaký. Máme svoje plusy, mínusy, dobré aj horšie vlastnosti. Viete však, ktoré črty muži na sebe nikdy nemenia? Nech sa budete akokoľvek snažiť, s týmto pri nich jednoducho nepohnete.

Ak má žiarlenie v povahe, vy to nezmeníte

Tu je to jasné. Ak niekto chorobne žiarli, je to vec, s ktoru určite nepohnete. Áno, pár týždňov, či mesiacov sa vie ktokoľvek z nás pretvarovať, no dlhoddobo tento stav nie je schopný udržať nikto. V skratke zadefinované - ak má žiarlenie v povahe, vy to nezmeníte. A verte, že určite nebudete prvá, ktorá sa o to bude pokúšať. Život s takýmito mužmi je mimoriadne komplikovaný.

Vzťahy s rodinou nedokážete ovplyvniť

Nuž toto je pomerne citlivá záležitosť. Pokiaľ váš drahý nemá príliš dobré vzťahy s členmi svojej rodiny, nezmení to ani kvôli vám. Áno, môžete dúfať, no určite sa to nestane. Do rodinných záležitostí by ste sa v tomto prípade radšej ani nemali miešať. Najmä na začiatku vzťahu, kedy nepoznáte všetky dôvody jeho rozhodnutia a konania. 

Neprehliadnite: Nie je to len sexi čipková spodná bielizeň, čo dokáže chlapa vzrušiť: Potrpia si aj na oveľa bežnejšie veci

Nedostatok dôvery voči iným

Pokiaľ ste sa stretli s mužom, ktorý má problém s dôverou voči vám, okoliu, či sebe samému, máte problém. Zložitosť je naozaj mierna definícia toho, aký vzťah vás s takýmto chlapom čaká. Bude vás neustále kontrolovať, riešiť banálne veci, bude nervózny a zároveň vás bude chcieť mať pod kontorolou. A to veru veľká devíza, z dlhodobého hľadiska pre vzťah nie je, nemyslíte?

Diagnóza sukničkár

Ak máte dočinienia s mužom o ktorom viete, že je sukničkár, platí jedna zásada - ruky preč. A myslíme to naozaj v dobrom. Takémuto chlapovi sa treba vyhýbať oblúkom. Ak dúfate, že práve vy ho zmeníte, veľmi sa mýlite. Čím skôr to pochopíte, tým menej vás to bude neskôr bolieť.

Prečítajte si: Skutočná pravda o análnom sexe: 4 muži priznali, prečo je pre nich dôležitý

Správanie pred kamarátmi

V istom zmysle sú muži ako malé deti. Radi sa predvádzajú, ukazujú, majú potrebu zvyšovať si vlastné ego. V spoločnosti kamošov budú vulgárnejší, agresívnejší, ich hlasový prejav bude hlasnejší, ale je to normálne, takže pokoj. No a rada pre vás? Nebojujte s veternými mlynmi ale prijmite tento fakt. Nič s tým neurobíte.

- Najčítanejšie -