Presunúť na hlavný obsah

Skutočná pravda o análnom sexe: 4 muži priznali, prečo je pre nich dôležitý

Sex

Nie je muž, ktorý by ho nemal rád. Ak vám aj tvrdí opak, tak klame. Prečo?

Zakázané ovocie

To chceme vždy. Nech sa to týka čohokoľvek. Jednoducho, ak nám je niečo odopierané, prirodzene po tom túžime ešte viac. Aj to je jeden z dôvodov, prečo sa muži tak upínajú práve na túto časť ženského tela. Fascinuje ich to, vzrušuje, mnohokrát viac, než čokoľvek iné. A ak im to budete odopierať, ľahko sa môže stať, že si nájde niekoho, kto im ho dopraje. Pretože koniec-koncov, neexistuje muž, ktorý by po niečom takomto netúžil. Naozaj. Presvedčili nás o tom aj výpovede našich čitateľov. 

Prečítajte si: Za obyčajný letný flirt som takmer zaplatila najvyššiu daň: Muž, ktorý bol môj osudový, ma chcel opustiť

Lukáš

"Análny sex je niečo, čo ma dokáže priviesť do takého stavu rozkoše, ako nič iné. Nemusím ho mať vždy, za každých okolností, ale je dobré vedieť, že máte po boku partnerku, ktorá vám to z času na čas dopraje. A čo viac, ktorá si to užije spolu s vami. Mnoho žien mi zvyklo hovoriť, že to je len nejaká "nová vec", pretože ľudia sú znudení starým spôsobom sexu. Ale nie je to veru tak. Nie je to nič nové, len sa o tom predtým tak nehovorilo. Ale verte mi, nič nerozblázni muža viac, ako takýto sex."

Adam

"Milujem anál natoľko, že keď mi ho (teraz už ex) partnerka nechcela dopriať, bohužiaľ, hľadal som ho inde. Raz, keď ho vyskúšate, tak je ťažké na to zabudnúť a nechcieť to znova. Zadoček je oveľa tesnejšie miesto a stačí naozaj len pár sekúnd a pár správnych pohybov, aby ste sa vzrušili. To láka na tomto spôsobe asi veľa mužov. Nemyslím si, že je to niečo zvrátené, ako často počúvam. Je to vo výsledku celkom prirodzené. Len je dôležité sa o tom rozprávať, dohodnúť si s priateľom pravidlá. Ale ak to svojmu partnerovi dovolíte, nikdy a to vám garantujem, vám neodíde za inou."

Mohlo by vás zaujímať: Zamilovala som sa do chlapa zo zoznamky: Ten, kto sa predo mnou v reáli objavil, ma absolútne odrovnal

Marián

"Prečo anál? Odpoveď je jednoduchšia a nie je za ňou nič iné, ako len číra pudová záležitosť. Muži celkovo preferujú sex zozadu, je to pre nich oveľa lepší spôsob, ako si ho užiť. A ak sa k tomu pridá ešte zadoček, menia sa v tom momente na stvorenia ovládané pudmi. Muž o tom tak nerozmýšľa, ako žena. Chce to, vypýta si to, ak to dostane, je spokojný a viac mu netreba. Ak nie, tak potom je tu trochu problém. Netvrdím, že to máte robiť nasilu. Ale ak tomu nedáte aspoň šancu, tak sa nesmiete čudovať, že vám zuteká. Bohužiaľ, sex je pre nás vo vzťahu skutočne dôležitý. A každý bod navyše sa ráta, či sa vám to páči alebo nie..."

Jozef

"Ach ten análny sex, čo na ňom muži vidia? To sa ma vždy pýtala manželka predtým, než mi to dovolila. Paradoxne, keď mi to (ho) dovolila, a zároveň zistila, že je to super, zamiloval som sa do nej znova. Muž nie je komplikovaný tvor - ak dostane, po čom jeho srdce, v tomto prípade penis, túži, dokáže byť oddanejší, ako akýkoľvek pes. Myslite si o tom, čo len chcete, ale takto to jednoducho funguje. Opýtajte sa na to toho svojho..."

Neprehliadnite: Áno, uvedomovala som si, že som vydatá: Nedokázala som mu odolať, okrem svojho muža som sa zaľúbila aj do iného