Presunúť na hlavný obsah

Kde dovolenkuje Lena Perminova, Victoria Beckham a Gigi Hadid? Hoci sú každá iná, tieto dovolenkové destinácie ich spájajú

Zahraničné celebrity

Pozrite sa spolu s nami, v ktorých európskych metropolách, trávia leto, známe ženy z červeného koberca. Inšpiruje vás ich dovolenkový favourite spot?

Romantické a malebné Toskánsko

Hoci majú precestovaný takmer celý svet a u nich to naozaj platí, tieto známe krásky, nedajú dopustiť na európske destinácie, v ktorých pravidelne trávia so svojimi najbližšími leto. Kam chodí Victoria Beckham, Gigi Hadid, či Lena Perminova? 

Prečítajte si: Leto je stvorené na experimenty: Zabudnite však na tie s pleťou, inšpirujte sa pravidlami Leny Perminovej, ktoré nesklamú

Známa ruská modelka, influencerka a najnovšie aj návrhárka, Lena Perminova, nedá vrámci cestovania dopustiť na Toskánsko. Azda najmalebnejšia časť Talianska jej učarovala a sama sa v mnohých rozhovoroch vyjadrila, že k tomuto miestu to bola láska na prvý pohľad. 

"Je to tu úplne iné ako kdekoľvek inde na svete. Romantické, nežné, no zároveň dýchajúce históriou, s morom na dosah. Pre mňa skvelá kombinácia. A pre moje deti ani nehovorím. Navyše je tu skvelá klíma, ktorá mne mimoriadne vyhovuje. Pokojne by som sa sem mohla vracať každý mesiac," prezradila pre taliansky Vogue.

Ostrov božských pláží Mykonos

Zlaté pieskové pláže, tyrkysové more, v diaľke staré veterné mlyny, tradičná kykladská architektúra, to všetko je typické pre grécky ostrov Mykonos. Ak aj vy milujete úzke malebné uličky, rodinné reštaurácie, no zároveň luxusné beach cluby, to všetko tu nájdete. Obľúbené plážové diskotéky sa začínajú už poobede a tie najdivokejšie trvajú väčšinou až do svitania. 

Neprehliadnite: Dovolenkové tipy Alexandry Orviskej: Ktoré miesta majú pre ňu špeciálny význam a odporúča ich navštíviť?

Na Mykonos sa pravidelne vracia Victoria Beckham s rodinou, keďže všetci jej členovia si tu prídu na svoje. Ona s Davidom zbožňujú miestnu kuchyňu, deti si tu užívajú more a tí starší už spomínaný nočný život. Takže ideálna kombinácia pre všetkých.

Ten najlepší nočný život nájdete na Paradise Beach kúsok od mesta alebo v známom bare Scandinavian priamo v centre. Tam dokonca bolo vidieť aj Gigi Hadid.

Ona sama toto miesto považuje za malý raj a nedá na neho dopustiť. Párkrát sa tu objavila aj so sestrou, inokedy v sprievode kamarátiek. Jedno je však isté, pravidelne sa sem každý rok vracia. 

Grécko a aj Taliansko sú tento rok veľkým lákadlom aj pre mnohých Slovákov, keďže cestovať tam sa považuje za bezpečné. Ak sa tam vyberiete, možno stretnete Gigi, Victoriu, či Lenu.