Presunúť na hlavný obsah

Dcérka Rachel a Rossa z Priateľov vyrástla v krásnu ženu. Ako vyzerá malá Emma dnes?

Zahraničné celebrity

Ikonický seriál má do dnešného dňa milióny fanúšikov po celom svete. Azda každý, kto aspoň na malý okamih vystúpil v populárnej šou, tak zažíva slávu do dnešného dňa. Vrátane tých najmladších hercov.

Písal sa rok 1994, keď sa na televíznych obrazovkách po prvýkrát objavil seriál Priatelia. Už prvé epizódy spôsobili rozruch, akí samotní herci nečakali. Producenti si naopak boli istý jeho úspechom. „Deň pred premiérou nám povedali, aby sme si tento čas poriadne užili. Je to vraj posledný krát, čo nás nepoznajú, nakoľko sa onedlho staneme celosvetovými hviezdami,'' zaspomínali si na slová produkčného tímu herci.

Tak sa aj skutočne stalo - už prvé tri série priniesli hercom slávu azda vo všetkých krajinách sveta. Hlavní predstavitelia boli neustále na titulkách magazínov, vyhrávali jednu cenu za druhou a celá pozornosť médií sa sústredila práve na nich. Niet sa čomu čudovať - seriál zobrazoval na prvý pohľad jednoduchý život šestice priateľov, ktorá sa vysporiadavala s bežnými starosťami. Na rozdiel od iných televíznych počinov dej spočíval v reálnych ťažkostiach a nesústredil sa len okolo jednej postavy. To divákom umožnilo nájsť si svojich obľúbencov a prežívať s nimi to, čo videli na obrazovkách televízorov.

Zatiaľ čo sa z Rachel Greenovej, ktorú stvárnila herečka Jennifer Aniston, stala ikona, ktorú napodobňovali ženy a muži po nej túžili, predstaviteľka Monicy Gellerovej, herečka Courteney Cox, bola zasa vyobrazením starostlivej a milujúcej ženy. Na svoje si prišli aj mierne uletení, svojskí ľudia, ktorým bola vzorom bezstarostná a dobročinná Phoebe, stvárnená herečkou Lisou Kudrow. Muži si zasa našli vzory v sarkastickom Chandlerovi, v lámačovi ženských sŕdc Joeymu alebo múdrom Rossovi.

Prečítajte si: Sama sa cíti najlepšie. Jennifer Aniston o klebetách, ktoré ju dávajú dokopy s inými mužmi

Slávni až doteraz 

Aj keď sa každý z hercov objavil v rôznych iných projektoch, faktom je, až aj keby do konca života nič nerobili, pokojne by vyžili z peňazí a zo slávy, ktoré získali za neuveriteľných 10 rokov natáčania. Každý, kto sa v ikonickom seriáli objavil aspoň v niekoľkých scénach, získal nielen nezabudnuteľnú skúsenosť, ale aj vstupenku do Hollywoodu. „Nemohla som uveriť, že práve ja môžem účinkovať v tak skvelom a jedinečnom projekte,'' uviedla na margo svojej postavy herečka Reese Witherspoon, ktorá stvárnila v niekoľkých epizódach sestru Rachel. 

Na natáčanie si síce veľmi nespomínajú aj dvojičky Sheldonové, ktoré stvárnili postavu Emmy. Producenti si totiž schválne vyberali za detských hercov práve dvojčatá kvôli dôvodu, aby ich nezaťažovali. Zároveň tiež brali ohľad na to, že s malinkými bábätkami je práca o čosi ťažšia a náročnejšia, preto potrebujú rovno aj ''dabléra''. 

Dnes sú dvojičky študentkami na jednej z najprestížnejších amerických vysokých škôl v Kalifornii. Obidve sa síce istý čas motali okolo herectva a dokonca zahviezdili v jednom filme, no nakoniec sa rozhodli vybrať cestou štúdia a na prvý pohľad žijú celkom bežný život. Čo na nich poviete?

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe